Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Błagam o modlitwę za ciężko chorego syna Dawida... Proszę za niepełnosprawnego Męża Stanisława,o rychłe uzyskanie zasiłku chorobowego. Proszę o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny Sabiny. Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Pawła i Wiktorii. Proszę za chorego na nerwicę natręctw syna Michała. Proszę o spokój duszy dla śp.Stanisławy. Proszę o łaskę pocieszenia dla Sabiny, matki 10- orga dzieci.
Proszę o modlitwę w intencji o łaskę zdrowia psychicznego oraz pozbycie się złych myśli odzyskanie ochoty i sensu życia ,Oraz uzdrowienia mojej kostki na lewej stopie z rany oraz łaskę uzdrowienia bolu szyji po lewej stronie i barku
Proszę o uzdrowienie Agnieszki z choroby psychicznej.Blagam. O nawrócenie i zdrowie dla Jeffreya. O nawrócenie i zdrowie dla wszystkich których kocham. Bóg zapłać.
Za organizatorów i uczestników rekolekcji dla mężczyzn Droga Lwa (od 3 do 5 marca)
Błagam o ratunek dla mojego małżeństwa, o skruszenie serca mojego męża o odzyskanie jego miłości o prawdziwe pogodzenie się, zgodę, miłość i bliskość między nami. Bardzo dziękuję.
Proszę o modlitwę w intencji Przemysława i Krzysztofa o uwolnienie z nałogu alkoholizmu oraz o miłość w ich rodzinach a także za ks. Grzegorza o pomyślne rozwiązanie wszystkich jego trudnych spraw i umocnienie w łasce powołania.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu. Bardzo mi na tym zależy. Dziękuję
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla ludzi chorych na trąd. O potrzebne łaski dla ludzi opiekujących się nimi. Bóg zapłać
W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę nad Zakładem pracy w którym pracuję.
O łaskę życia i zdrowia dla Zbigniewa
Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego brata Ryszarda o uzdrowienie go z nerwicy i innych chorób .Oraz o jego nawrócenie
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Krystyny o jej nawrócenie i uwolnienie z nałogu. Bóg zapłać
Szczęść Boże 11 lutego w Warszawie odbędzie się spotkanie, na którym chcemy zgromadzić jak najwięcej środowisk męskich. Będziemy chcieli poprzez wspólną modlitwę i przez wspólne planowanie wydarzeń na cały 2023 rok - stawać w jedności. Pojawie się wiele niepotrzebnych podziałów a czasem nawet trudnych konfliktów. Wspólne planowanie pomoże nam sprawić by nasze indywidualne spotkania nie nakładały się, byśmy mogli wspólnie uczestniczyć w różnych spotkaniach. W związku z tym, że brak jedności tylko burzy działanie chcemy prosić mocne wsparcie modlitewne w naszej intencji oraz w intencji spotkania.
Jestem polozna, przyjmuje porody domowe. Od jakiegoś czasu kilka osób atakuje moje działania nieprawdziwymi informacjami nakręcając innych przeciwko mnie, łącznie z mediami. Sytuacja jest trudna, mam przez to problemy finansowe również. Jestem w złym stanie psychicznym. Prosze o wsparcie modlitewne. Bóg zapłać!
Proszę za wstawiennictwem św.Alojzego Orione o łaskę szczerego i pełnego oddania Jezusowi mojej trudnej sytuacji. Aby On miał nad tym władzę a nie ja.
Błagam o modlitwę za ciężko chorą Małgorzatę
Błagam o cud o światło Ducha Świętego i bezpieczną operację tętniaka aorty brzusznej o nawrócenie i wszystkie łaski potrzebne do zbawienia dla mojej rodziny
Jezu, Ty się tym zajmij. Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
Proszę o modlitwę za Daniela. Jest ciężko chory. Dostał dziś możliwość przeszczepu, wyjeżdża dzisiaj do Zabrza. Ale ma obawy, bo szanse są 50/50 i jest ryzyko. Płuca podobno przeszczepia się z sercem. Pomódlcie się za niego i o Ducha Świętego dla lekarzy.
Dziękując za dobre zmiany, które przyniósł rok 2023 w zaufaniu zawierzam pobyt w klinice i operacje oka zaplanowaną na 1 lutego. Panie proszę uzdrów moje oczy i wzrok, aby ta operacja nie była potrzebna! Zawierzam całe może życie, rodzinę, relacje, sprawy Bogu wiadome i proszę o uzdrowienie dla ks. Piotra z glejaka.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska