Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o modlitwę za Józefa o uwolnienie z nałogu alkoholizmu, zaufanie Bogu i przemianę serca.
Matko Najświętsza proś Pana Jezusa Chrystusa za rodzinami: Jana, Piotra, Olka, Franciszka, Ireny, Kazimierza, Asi oraz Małgosi i wypraszaj dla nich miłosierdzie nad grzechami, uzdrowienie ciała i duszy, ochronę od wrogów widzialnych i niewidzialnych, łaski Ducha Świętego, bezpieczną podróż i błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Agnieszki z prośbą o jej uzdrowienie z choroby psychicznej
Szczęść Boże, dziękując za otrzymane łaski i opiekę i Błogosławieństwo Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej proszę o poprawę mojej sytuacji finansowej wyjścia z długów, żebym znalazł pieniądze na zaleczenie zębów i schudnięcie-wyjście z otyłości. Proszę o Błogosławieństwo Jezusa i opiekę Jego Matki Maryi dla mojej rodziny i dla mnie. Jezu Ufam Tobie. Michał
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji uczestników oraz diakonii rekolekcji Oazy Nowego Życia I i II stopnia w Krnovie, które odbędą się w terminie 16-31 lipca.
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie serca, uwolnienie od nałogów i potrzebne łaski dla Anny i Janusza oraz Jacka i Małgorzaty oraz Radka i Rafała przez wstawiennictwo św. O Pio i Michała Archanioła.
Dziękując Bogu za otrzymane dary z prośbą o łaskę uzdrowienia Ani z bolesnej choroby oczu i potrzebne dary Ducha Świętego
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę która ma kryzys związany z brakiem potomstwa i chorobą męża. Za zdrowie które jest potrzebne nam obojgu duchowe fizyczne i psychiczne. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
o zdrowie i przebaczenie
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji Rekolekcji Domowego Kościoła, które odbędą się w Czarnej Sędziszowskiej 3-19 sierpnia 2024 o dobre przygotowanie do tego świętego czasu, otwarcie na działanie Ducha Świętego, nawrócenie i dobre owoce rekolekcji oraz o łaskę pokoju, jedności i miłości w całej wspólnocie rekolekcyjnej. Bóg zapłać!
Proszę o modlitwę w intencjach : Za pewnych kapłanów związanych z naszą wspólnota , kleryków oraz siostry zakonne a szczególnie za Ks. Grzegorza i Ks. Piotra oraz Ks. Tadeusza , a także za rodziców , brata , dziadków i całą rodzinę i znajomych szczególnie Michała , Julite , Olka o Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i o wszystkie potrzebne łaski . Za mnie o dobre rozeznanie powołania , o dobre rozwiązanie sprawy nt szkoły , o wytrwanie w czystości , wyjście z stanów lękowych i skrupułów oraz o pomoc w nauce o wszystkie potrzebne łaski . Za duszę w czyścu cierpiące krewnych i znajomych . O uzdrowienie Ksawerego z raka . Za Wiktorię aby przetrwała wszystkie cierpienia i aby jej było dobrze .
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny niepełnosprawnej Sabiny i jej niepełnosprawnej córki Anieli.
O dobre przygotowanie i odbycie spowiedzi generalnej i rekolekcji oraz dobre owoce w mocy Ducha Dw pod Sercem Maryi i wstawiennictwem Sw Józefa Patronow i Przyjaciół z Nieba i czyśćca oraz za księży Marcela Marcina i Marcina w ich troskach
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Irka. O uwolnienie go z chorób, nałogów. O jego nawrócenie. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę za Marcina, o uwolnienie go od toksycznej relacji z Kingą. Niech Maryja ratuje jego serce i duszę przed atakami ducha Jezebel oraz manipulacji i kłamstwa z jej strony. Niech będzie ukryty w przenajświętszych Sercach - Maryi, Jezusa i św. Józefa. Ukryty w Ranach Pana Jezusa oraz Jego Świętej krwi. Niech całe Niebo ratuje go przed tą toksyczną i wyniszczającą go relacją.
O rozeznanie powołania życiowego, powołania do służby kapłańskiej
Proszę o modlitwę w intencji córki Justyny i Maksa, o uratowanie ich przyjaźni, o dobre relacje i komunikację, o ochronę od złego i opiekę Bożą.
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojego męża Jana z raka
Proszę i modlitwę za mnie o zdrowie
O łaskę czystości i dar mowy i uzdrowienie ze schizofrenii dla B. oraz o przebaczenie grzechów i łaskę zdrowia dla B. i D.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska