Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o modlitwę za Alicję, o uleczenie jej nerwów, aby jej problemy mieszkaniowe się skończyły, aby sąsiedzi przestali hałasować, aby czuła się bezpieczna i spokojna w mieszkaniu. O wszelkie Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej i Św. Józefa dla niej Bóg zapłać.
Panie Boże ześlij łaski dla Zofii, zeby z zrozumiała ze nie może okradać rodzeństwa niech przejrzy na oczy, weźmie sie do pracy, nauki i przyjmie pomoc ofiarowaną przez Ankę lub wujka Andrzeja
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego leczenia choroby płuc i powrotu do zdrowia.
Proszę o uratowanie rodziny. Żeby żona oddaliła pozew o rozwód. O miłość i pokój w rodzinie.
Szczęść Boże: Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji Winnicy Racheli-rekolekcje dla osób dotkniętych aborcją, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 27-29 stycznia. Prosimy o modlitwę za osoby uczestniczące i za osoby organizujące rekolekcje, oraz za ich rodziny i bliskich. O prowadzenie Najświętszej Maryi oraz o owoce tych rekolekcji. z Panem Bogiem!
Szczęść Boże. Nie wstydzę się mówić wprost o tragedii w mojej rodzinie. Proszę o modlitwę o Uwolnienie od opętania i choroby psychicznej, bezbożności dla Taty, dla mnie o normalny dom, o wolność od przekleństw, agresji, obwiniania o zło, którego nie wyrządziłam, o ukrócenie wyrzucania mnie z domu; które cyklicznie się powtarza. O wolność od konsekwencji zła w mojej rodzinie, o normalny Dom i Męża, jeśli taka jest Wola Boża.
Proszę o modlitwę w intencji Teresy: zmianę i podjęcie najlepszej dla niej pracy, światło Ducha Świętego w jej sytuacji zawodowej i mieszkaniowej, rozeznanie kierunku, Boże prowadzenie w tym. Uwolnienie od lęku, ograniczeń blokujących podjęcie lepszej pracy. O pomyślne rozwiązanie spraw w drugiej pracy, zakończenie roku w pracy.
Proszę o modlitwę w intencji Teresy: zmianę i podjęcie najlepszej dla niej pracy, światło Ducha Świętego w jej sytuacji zawodowej i mieszkaniowej, rozeznanie kierunku, Boże prowadzenie w tym. Uwolnienie od lęku, ograniczeń blokujących podjęcie lepszej pracy. O pomyślne rozwiązanie spraw, zakończenie roku w pracy.
Błagam o modlitwę za moją córeczkę Gabrysie która po stanie napadowym znajduje się w szpitalu i jej stan nie jest stabilny.
Bardzo proszę o modlitwę przez wstawiennictwo ksiedza Dolindo o cud uzdrowienia syna Marka z nowotworu zloslìwego Bóg zapłać
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, które jest w trakcie rozwodu, aby mój mąż Mateusz zechciał ratować nasze małżeństwo i zakończył relację ze swoją kochanką. Proszę o przemianę jego serca.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia kręgosłupa i jelit Daniela, uzdrowienie u Zofii szumów usznych a u Eugeniusza raka prostaty. Proszę też o uzdrowienie Joanny z celiakli. Bóg zapłać
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza i Sebastiana. O uzdrowienie ich z chorób. Bóg zapłać
Bardzo proszę o modlitwę za Kasię miała szyte oko, naruszony nerw i ma pęknięta czaszkę o uzdrowienie dla niej, o powrót do zdrowia, o pokój w sercu i o opiekę Maryi Matki Bożej i wstawiennictwo u Syna Jezusa Miłosiernego aby ulitował się nad Kasią.
Szczęść Boże  bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Marcina uzależnionego od hazardu. Aby wyszedł z uzależnienia i spłacił wszystkie kredyty które zaciągnął. Bardzo serdecznie dziękuję  Szczęść Boże Elżbieta
Proszę by mój mąż znów mnie pokochał i wrócił.
Szczęść Boże,  Bardzo proszę o modlitwę, przede wszystkim za osoby które się modlą w mojej intencji; śp. Urszuli, za rozwiązanie trudnych więzów życiowych i uporządkowanie sobie życia; o nadzwyczajną interwencję w pracy; zmianę pracy na lepszą i wnoszącą radość w życie, zdanie prawa jazdy; zdrowie i dodatkową pracę i w intencji Bogu widomej. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę za rekolekcje dla rodzin o właściwe rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji Olgi o uzdrowienie i dar wiary nadziei i miłości
Proszę o światło Ducha Swietego dla lekarzy w celu zdiagnozowania Sławomira, aby mozna byłoby Go leczyć. Bog zapłać

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska