Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Dziękuję za zdanie I etapu i błagam o dalszą interwencję Ducha Św. w zdaniu 22.11.2023 II etapu egzaminu do KSSiP Weroniki. Tatusiu, Twoja wola niech się dzieje. Jezu wesprzyj. Matko najświętsza Ty najlepiej wiesz co potrzebne
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji dusz w czyśćcu cierpiących i zapomnianych dusz w czyśćcu cierpiących i tych wszystkich którzy nie mają swoich grobów. Maryjo Królowo Polski módl się za nami. Z Panem Bogiem.
Boże miej w opiece dzieci Olę i Emilkę.O Światło Ducha Świętego dla Sędziów i wszystkich uczestniczących w rozprawie sądowej,o szybki powrót dzieci do do domu,na lekcje religii i przystąpienie do SakrBierz.i I Komunii Św.Daj dzieciom siły i otuchy do nauki.Otwórz ich serce i umysł na wiedzę, w szkole. Aby dzieci wolne były od grzechu,od telefonów,komputerów,zniewoleń i wszelkich niebezpieczeństw na które są obecnie narażone.Boże w Trójcy Przenajświętszej bądź ich przewodnikiem.Dopomóż im wzrastać w mądrości oraz w łasce u Boga i ludzi. Strzeż je od wszelkiego złego i prowadź do życia wiecznego.Maryjo.Otocz swoim płaszczem moją rodzinę, wyproś potrzebne łaski wiary zdrowia i zgody daj mi siłę miłości dla wszystkich, a szczególnie do tych którzy mnie wykorzystują i żle życzą,Jezu proszę dopomóż w uzdrowienie relacji w rodzinie,o łaskę nawrócenia i powrotu dzieci. JezuTy wiesz, Jezu ufam Tobie, Jezu Ty sie tym zajmij.Bóg Zapłać.
Prosze o nawrócenie ,uwolnienie ,łaske skruchy i zobaczenie prawdy dla Arkadiusza
Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
Prosze o modlitwę w intencji za wszystkie dusze cierpiące w czyscu. Bóg zapłać
Proszę o łaskę uzdrowienia męża Wiesława i właściwą diagnozę czy to neurobolerioza czy inna choroba odbiera władzę w nogach i możliwość siedzenia i leżenia ciągły palący ból Jezu ufam Tobie
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie mojego męża Ryszarda Zawadzkiego, który jest już po czterech zawałach serca i ma teraz dolegliwości sercowe. Bóg zapłac za modlitwę. Lucyna .Kraków
JEZU MIŁOSIERNY BŁAGAM O ŁASKĘ ZDROWIA DLA CIĘŻKO CHOREGO ,KOCHANEGO MĘŻA ANDRZEJA. PANIE PROSZĘ O ZAKWALIFIKOWANIE DO IMMUNOTERAPII.JEZU UFAM TOBIE.
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników mojej mamusi. W środę wizyta u hematologa. Bóg zapłać 🙏❤️
Za Małgorzatę: o całkowite uzdrowienie, uwolnienie, oczyszczenie, oświecenie przez Ducha Świętego i uświęcenie; o głębokie i prawdziwe spotkanie z Chrystusem i Maryją; o całkowitą przemianę myślenia i życia; o otwartość na macierzyństwo; o uwolnienie od ducha śmierci i zniszczenia, od lęku, depresji, gniewu, złych przyjaźni, muzyki metalowej, fałszywych wierzeń i praktyk okultystycznych i ezoterycznych; o duchowe unieszkodliwienie tatuażu; o całkowite uwolnienie od przekleństw pokoleniowych oraz zranień i wszelkich problemów rodzinnych; o uzdrowienie, oczyszczenie, uwolnienie od wpływów zła i uregulowanie całej sfery seksualnej; o pełne pojednanie z Bogiem i Kościołem, o powrót do życia sakramentalnego i modlitwy; o uzdrowienie obrazu samej siebie; o to, by Matka Boża pokierowała naszą relacją zgodnie ze Swoim zamysłem, i o to, by ona Ją poznała i pokochała, i się Jej całkowicie poświęciła. O ostateczne wytrwanie, całkowite zwycięstwo Boga w jej życiu i śmierci, o ocalenie i zbawienie wieczne dla jej duszy. O potrzebne łaski, siły, wyczucie, mądrość i miłość dla mnie, szczególnie w tej relacji.
O łaskę trzeźwości dla ks. Krzysztofa i ks. Kacpra.
Szczęść Boże, bardzo proszę o Modlitwę Świętą za moją Ukochaną Przyjaciółką Aniesią, która właśnie Rodzi. Bòg Zapłać! Z Panem Bogiem I Mateńką Maryją! Luiza
Za parafię w Bystrzycy Kłodzkiej aby ludzie znudzili się beznadziejnością pogoni za dobrami materialnymi żeby wrócili do Boga, a dla księży z parafii w Bystrzycy Kłodzkiej o wyjątkowo silną wiarę i potrzebne charyzmaty w pełnieniu posługi, oraz by promieniowali miłością do Pana naszego Jezusa Chrystusa i aby przyciągali ludzi do Boga
Proszę o dar życia wiecznego dla Ś. p. : Zdzisława, Anieli, Stanisława, Ireny, Stanisława, Katarzyny, Jana, Marianny, Jana, Antoniego, Zofii, Janiny, Tomasza, Henryka,Stanisława, Wiktorii, Wiktora, Stanisławy, Jana. Oraz o dar zdrowia dla: Anny, Łukasza, Stanisława, Pawła, Haliny, Elżbiety, Zofii, Anny, Bogumiły, Ryszarda. Bóg zapłać!!!!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego małżeństwa oraz światło Ducha Świętego w małżeństwie Anny i Seweryna.
Proszę o pilną modlitwę w intencji Adriana o nawrócenie. Rani najbliższą osobę w bardzo okrutny sposób. Proszę o zaprzestanie eskalacji zła, i niech opamięta się, walczy o miłość. A wszelkie zło naprawi.
o dar świętości dla osoby najbliższej mojemu sercu
W intencji Seminarium Odnowy Wiary o Boże Błogosławieństwo i potrzebne Łaski dla uczestników i posługujących oraz opiekę Matki Bożej oraz Św. Michała Archanioła.
Błagam by Pustelnia w Czatachowej stała się na powrót Pustelnią. Błagam o uwolnienie i oczyszczenie tego miejsca i powrót do pierwotnego przeznaczenia. Błagam o cud dla Kościoła w Czatachowej.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska