Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla całej rodziny. Prosi Katarzyna.
Proszę w swojej intencji o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych, umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz o pozytywny wynik rekrutacji na wymarzone studia.
Prosze o modlitwę w intencji o pokoj w Polsce i na całym świecie. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji kursu Jan który odbędzie się w Danii 1- 6 maj 2024, o Boże prowadzenie dla ekipy i uczestników tego wydarzenia,o jedność w ekipie, zabezpieczenie wszystkich potrzeb na kursie związanych z funkcjonowaniem kursu a także otwarte na Boże działanie serca uczestników. Niech Bóg będzie uwielbiony! Amen.
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Krzysztofa z depresji, alkoholizmu, nerwicy i objadania się. O uzdrowienie mnie z depresji, nerwicy i zaufaniu Bożej opiece. Za nasze dzieci, o ich zdrowie dobry rozwój i potrzebne łaski, żeby zawsze żyły w zaufaniu Boga. O bezpieczeństwo dla Tomka żeby mu dzieci nie dokuczały.Bóg zapłać
O uzdrowienie uszu Marcelego O znalezienie pracy dla Łukasza
Szczęść Boże. Mam wielką prośbę do Sióstr o modlitwę: "O jak najszybsze nawrócenie dla Pauliny- uwolnienie od wszelkiego zła które ją atakuje oraz o łaskę pojednania z mężem Damianem, a także łaskę pojednania Damiana z teściami Genowefą i Zdzisławem" Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej relacji z córkami, o dar bycia dobrą mamą, Bóg wie. Bóg zapłać
Mój Przyjaciel MACIEJ ma 36 lat, ma żonę i dziecko. Całe życie był daleko od Boga popełniając przy tym wiele ciężkich grzechów. Obiecałem Bogu, że nie zostawię go samego w tym bagnie jakim żyje i jeśli trzeba będzie to poświęcę całe życie w walce o zbawienie jego duszy. Bardzo go kocham i wiele mu zawdzięczam. Proszę o pomoc w modlitwie za łaskę wiary i naprawienie błędów życiowych mojego Przyjaciela Macieja. Z Bogiem!
O łaskę czystości i uzdrowienie ze schizofrenii dla B. oraz o przebaczenie grzechów i łaskę zdrowia dla B. i D.
Wspólnota Woda Życia z Warszawy serdecznie prosi o modlitwę za rozpoczynający się 18.04 kurs Alpha. Prosimy o błogosławieństwo Boże dla wszystkich uczestników, którzy przybędą oraz o wszelkie łaski dla osób które będę posługiwać w czasie trwania kursu do 04.07. Z Panem Bogiem! Sylwia Sosnowska ze Wspólnoty Woda Życia z Warszawy
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji załatwienia mieszkania zastępczego,remontują nasz blok socjalny i nie zapewniają mieszkań zastępczych,w wypowiedzeniu kazali szukać samemu.Mam 77 lat,wiele chorób i chodzę z laską.Grozi mi bezdomność dni mijają a właściciele mieszkań do wynajęcia piętrzą przeszkody .Bog zapłać za modlitwę. Grazyna
Bardzo prosze o modlitwe o szybkie ustalenie terminu zabiegu i przezycie operacji dla mamy Tereski. Szczesc Boze za modlitwe.
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę: Panie Jezu proszę Cię o rozwiązanie mojej sytuacji życiowej i moich dzieci. O szczęśliwy powrót do Polski i o to abyśmy mieli gdzie mieszkać, znaleźli szkoły dla dzieci i pracę dla mnie . O rozwiązanie problemu z finansami. O łaskę wiary i zdrowia dla mnie, mojego męża i dzieci. We wszyskich sprawach Moniki, Piotrka i Ingi. Jezu Ty wiesz. Bóg zapłać. Marlena
Proszę o modlitwę w intencji zakończenia konkubinatu, w którym żyje od 10 lat. Od ok 4 lat w tzw. związku białym (ślub niemożliwy) za zgodą Kościoła, ale chciałabym w ogóle zakończyć tę relację i rozstać się i zostać sama. Niestety druga strona tego nie przyjmuje do wiadomości a ja nie mam siły i odwagi prosić żeby się ode mnie wyprowadziła.
Proszę o łaskę zdrowia dla Violetty oraz o wszelkie potrzebne łaski dla niej i rodziny, by w obliczu ciężkiej choroby i cierpienia, zachowali Bożą miłość, wiarę, nadzieję oraz pokorę. Bóg zapłać!
Prosze o modlitwe o zdrowie i pokój serca dla Tadeusza.
O pozytywne załatwienie sprawy w pracy i o zgodę w małżeństwie
Proszę o modlitwę intencji córki o opamiętanie i cofnięcie złej decyzji
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego kolegi Wojtka, przemienienia jego serca i powrotu na drogę Prawdy. By poczuł miłość jedynego Boga.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska