Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Panie Boże proszę Cię o cud. Panie Jezu proszę o uzdrowienie mnie z mięśniaków macicy i uniknięcie operacji.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego wnuka Adasia, aby dostał się do wybranego przedszkola. Z góry bardzo dziękuję.
Prosze o modlitwę w intencji o nowe, święte i liczne powołania kapłanskie, misyjne i zakonne. Bóg zapłać
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza. Bóg zapłać
Proszę o pilną modlitwę skruszenia dumy w sercu Adriana, zabrania gniewu i opamiętanie, by odblokował wszystkie komunikatory i odezwał się, zadzwonił dziś do narzeczonej. Bardzo o to proszę. Niech Dobry Bóg sprawi cud, bo sytuacja jest bardzo trudna.. Proszę o wstawiennictwo wszystkich świętych. Jezu Ty się tym zajmij!
Panie Boże proszę żeby Piotr otrzymał pomoc finansową żeby Piotr miał środki finansowe na budowę domu
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wszelkich chorób oraz uzdrowienie sytuacji finansowej dla mnie mojej rodziny
Błagam o psychiczne i fizyczne uzdrowienie Magdaleny
Kochane siostry proszę o modlitwę za córkę Joasię, aby zdała maturę i nawróciła się. Proszę o modlitwę za córkę Natalię aby zdała egzamin licencjacki i żeby ułożyła sobie życie, znalazła dobrego męża i pracę. Proszę o modlitwę za męża Piotra aby miał siłę skończyć z nałogiem alkoholowym. Proszę też o modlitwę za mnie abym była dobrym człowiekiem nigdy ze ścieżki, która prowadzi do Boga nie zboczyła, aby wszystko co robię miało sens i było pożytkiem dla innych ludzi. Niech Bóg Wam wynagrodzi za modlitwę!
O łaskę czystości i uzdrowienie ze schizofrenii dla B. oraz o przebaczenie grzechów i łaskę zdrowia dla B. i D.
Szczęść Boże, Jestem osobą niepełnosprawną i chorą bym prosił Siostry o wysłanie obrazka z modlitwą o powołania. Chcę się modlić za powołania i powołanych do Sióstr. Proszę o wysłanie na adres Piotr Turkosz ul Plac Wolności 3/12 , 38-606 Baligród. Z pozdrowieniami i modlitwą Piotr Turkosz
Panie Boże podaj mi dłoń, wskaż dobry kierunek mojej drogi zawodowej ,spraw bym rozwinął moją działalność dla dobra rodziny i moich pracowników. Chroń mnie przed złym .
Szczęść Boże. Proszę bardzo o modlitwę za ks. Andrzeja o przemianę życia, pomoc Bożą w walkach duchowych i kryzysie kapłaństwa, ochronę przed złem, nawrócenie, nowe rozpalenie gorliwości kapłańskiej, wypełnienie Duchem Świętym, Jego darami i owocami, miłość do Eucharystii, Boga, oraz Boże miłosierdzie, doświadczenie Bożej miłości Bożej. Proszę także o modlitwę w intencji księży Tomasza, Jana, Rafała, Huberta, Grzegorza, Patryka, Jacka oraz Karola. Bóg zapłać za modlitwę. Niech Pan Bóg bardzo nam wszystkim błogosławi. Z Bogiem. Z pamięcią w modlitwie.
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji Pani Marty o potrzebne dla Niej Łaski i wujka ateistę, który leży w szpitalu oraz w intencji Janusza, którego małżeństwo przeżywa kryzys. Proszę o modlitwę w intencji Zbyszka i Jarka. Bóg zapłać
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystys . Proszę o modlitwę w intencji Karoliny o rozeznanie powołania i wskazanie właściwego miejsca , do którego Pan Bóg ją przeznaczył oraz o wyproszenie daru odwagi i męstwa. Bóg zapłać
Proszę o przyznanie mieszkania, abym wraz z dziećmi nie stała się bezdomną
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS. W IMIĘ JEZUSA PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI PROSZĘ O MODLITWY DO BOGA OJCA BY SIĘ ZLITOWAŁ NADE MNĄ I UDZIELIŁ MI ŁASKI NADZIEI, ODWAGI, MĘSTWA MIŁOŚCI,MIŁOSIERDZIA,WIARY POTRZEBNE DO UZDROWIENIA DUCHOWEGO,PSYCHICZNEGO,FIZYCZNEGO,O WEWNĄTRZNĄ RELECJĘ Z BOGIEM,UFNOŚĆ,KONSEKWENCJĘ, CICHOŚĆ,PILNOWANIE SERCA,NIENAKRĘCANIA SIĘ BÓLEM,KRZYWDĄ,EMOCJAMI,DZIĘKCZYNIENIE I UWIELBIENIE,UNIŻANIE SIĘ PRZED BOGIEM,NIEOBGADYWANIE,O MIŁOŚĆ W SERCU,SILNĄ WOLĘ,DAR ROZEZNAWANIA,BYCIA DOBRYM,DOBRĄ SPOWIEDŹ,WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO,JEGO DARÓW I BYM TEGO NIE ZMARNOWAŁ,NIEUSTANNĄ POMOC I OPIEKĘ KRÓLOWEJ POLSKI,ŚW.JÓZEFA,ŚWIETYCH MĘCZENNIKÓW I BŁOGOSŁAWIONYCH,ŚWIETYCH ANILOŁÓW,CHŁONIENIE WIEDZY,CIERPLIWOŚĆ,WYTRWAŁOŚĆ,MĄDRE ODŻYWIANIE,ROZTROPNOŚĆ,WALKĘ Z GRZECHEM,POKUSAMI,WADAMI,TEMPERAMENTEN,SWOJĄ WOLĄ. BARDZO PROSZĘ O POMOC.Z WYRAZAMI SZACUNKU AREK. BÓG ZAPŁAĆ.DZIĘKUJĘ.
Szczęść Boże, błagam o modlitwę w intencji Katarzyny, o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. Obecnie przebywa w hospicjum. Nowotwór piersi z przerzutami do kości, kręgosłupa, płuc, a teraz do mózgu. Krwawienia do mózgu, które ciężko zahamować. Stan krytyczny. Błagam o modlitwę.
Proszę o uzdrowienie Anny z choroby, przemianę serca, Dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Najświętszej. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska