Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o modlitwę w sprawie powrotu mojej byłej dziewczyny Anny J z Bork (powiat radzyński) z która rozstałem się po 3 latach a mamy malutkie dziecko -córkę Amelie.Proszę o przemianę jej serca żeby sie opamiętała i powróciła do mnie również żeby wybaczyła mi moje błędy.Bardzo ją kocham.Mam nadzieję ze w końcu sie do mnie odezwie,ponieważ nie mamy praktycznie ze sobą kontaktu od miesięcy.
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania pracy i wyjścia na prostą
Proszę o "intensywną" modlitwę w intencji pewnego kapłana, Mateusza. Wszedł w krótką relację z mężatką, a teraz mogą być z tego bardzo poważne skutki. Sam ksiądz bardzo żałuje zaistniałej sytuacji chciałby pozostać w swojej parafii. Nie utrzymuje też od dłuższego czasu kontaktu z tą kobietą, ale jej mąż chce teraz nagłośnić sprawę i ją bardzo rozdmuchać. W tym momencie waży się też jego los jako kapłana i posługi w diecezji. Bóg zapłać za każde modlitewne
o potrzebne łaski dla Rafała i Tobiasza
Panie Boże proszę żeby Piotr miał przyznaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej w ZUS żeby lekarz był miły dla Piotra na komisji lekarskiej i przyznał rentę Piotrowi na dłuższy czas na komisji lekarskiej w ZUS
Proszę o modlitwę aby ludzie związani z wojskowością, którzy mnie prześladują i którzy doprowadzili do uszczerbku na zdrowiu ponieśli odpowiedzialność karną.
Proszę o modlitwe w intencji dobrego meza dla mnie I dobrego opiekuna dla mojego syna.
O ochronę Krwi Chrystusa i opiękę Matki Bożej oraz Świętego Józefa, św. Michała Archanioła oraz wstawiennitwo aniołów i świętych dla mnie w trudnej sytuacji. O rozwiązanie zgodnie z Wolą Bożą sytuacji zagrożenia i miłosierdzie dla tych, którzy ją spowodowali oraz wszelkie potrzebne łaski dla osób w nią zamieszanych.
Za wstawiennictwem Alojzego Orione proszę o szybki powrót moich dzieci do wiary i kościoła św.
Szczęść Boże Zwracam się z prośba o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla Mirosławy i w intencji Panu Bogu wiadomej. Bóg zapłać Maria
Prosze o modlitwę w intencji za wszystkie dusze cierpiące w czyscu. Bóg zapłać za modlitwę
Proszę żeby Piotr miał przyznaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej żeby lekarz był miły dla Piotra i przyznał rentę Piotrowi na dłuższy czas na komisji lekarskiej w ZUS
W intencji ukochanego, który mnie bardzo skrzywdził, aby to zrozumiał. Proszę o szansę na odrodzenie się relacji między nami.
W intencji mojego męża Dawida o nawrócenie o powrót do kościoła św. i sakramentów świętych.
Proszę o modlitwę w intencji Adriana aby zrealizował chęć oświadczenia się drugiej osobie, i nie zwlekał już po 5 latach. By Duch Święty napełnił go pokojem i mądrością w podjęciu tak ważnej decyzji, by była przemyślana i nigdy jej nie podważył. A przede wszystkim by była według woli Bożej.
Proszę o modlitwe o odnalezienie portfela z dokumentami Daniela, Bóg zapłać.
O rozeznanie drogi życiowej dla Marty i Pawła
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o "intensywną" modlitwę w intencji pewnego kapłana, Mateusza. Wszedł w krótką relację z mężatką, a teraz mogą być z tego bardzo poważne skutki. Sam ksiądz bardzo żałuje zaistniałej sytuacji chciałby pozostać w swojej parafii. Nie utrzymuje też od dłuższego czasu kontaktu z tą kobietą, ale jej mąż chce teraz nagłośnić sprawę i ją bardzo rozdmuchać. Bóg zapłać za każde modlitewne wsparcie i westchnienie.
Błagam o pomoc i modlitwę w intencji Marii, o ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia, o łaskę zdrowia i uwolnienia od udręczeń.
Prosze o modlitwę o nawrocenie powrót do prawdziwej wiary nadziei milosci sakramentow wybawienie od zła i zycie w Duchu św, Prawdzie i Milosci dla naszej rodziny Dziękuję za każde westchnienie.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska