Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
blagam zebym pozyczyla pieniadze,zebym dostala pomoc finansowa na gaz i dach,zebym sprzedala produkty ktore mam,zeby miec na oddanie ludzio,na pozyczki i oplaty,na oddanie,blagam
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojej mamy z tego nowotworu złośliwego, żeby ta rana na nodze zagoila się szybko i nie doszło do amputacji nogi, żeby dało radę uratować noge, żeby te guzy na plucach znikły i nie było więcej przerzutow, o dobrego lekarza i dobre wyniki badań, o cud w moich intencjach które noszę w sercu i potrzebne łaski
MATKO BOŻA BŁAGAM O DAROWANIE ZYCIA I ZDROWIA ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM U TWOJEGO SYNA DLA KOCHANEGO MĘŻA ANDRZEJA.MÓDL SIE ZA NAMI.
O uzdrowienie Marioli
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej córki od dręczeń szatańskich i spokój duszy
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej córki Grety od dręczeń szatańskich i spokój duszy
O miejsce na studiach dualnych dla Dominika.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Matki Chrzestnej Renaty, żeby badania wykazały, że to nie jest nowotwór złośliwy piersi.
Proszę Cię Ojcze o rozeznanie powołania, czy mam jechać na misje, jeśli tak to gdzie i jak?
Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie i uzdrowienie moich zranień i wyzwolenie z nałogów.oraz powrót do Boga Beata prosze tez za mojego chłopaka Pawła o potrzebne łaski.Bog zapłać za modlitwę za nas.z Bogiem
Żeby Aldona, Bartosz, Ariadna, Sylwia, Jacek, Roman, Sabina, Rafał, Marianna, Piotr, Filip, Filip i Jakub budowali swoje życie na Chrystusie wraz z bliskimi, rodziną, sąsiedztwem, otoczeniem, środowiskiem pracy i działalności, przyjaciółmi i nieprzyjaciółmi. O ubogacenie i prowadzenie boże dla relacji Sylwii i Bartosza, o żywą wiarę, pokorę, czystość, niewinność, zgodę, pokój, harmonię, przebaczenie, zażegnanie waśni, pojednanie i porozumienie i uwolnienie od mrocznej sekty dla Sylwii, Bartosza, Aldony i Ariadny, amen, amen, amen.
Szczęśc Boże, Bardzo proszę o modlitwę o zbawienie i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny i znajomych, o przezwyciężenie problemów zdrowotnych i uzdrowienie mojej mamy z nadciśnienia oraz mojego taty z choroby serca, o zdrowie dla ciężko chorego Piotra, o Bożą opiekę i o obronę przed wszystkimi zagrożeniami i niebezpieczeństwami, o obronę przed moimi wrogami i ludźmi, którzy mi grozili i straszyli mnie a także o przezwyciężenie problemów finansowych i zbudowanie dobrej sytuacji finansowej oraz odkrycie i zrealizowanie powołania. Z Bogiem, Marek
O łaskę zdrowia i dobre wyniki badań dla Wandy i Dariusza.
Proszę o pilną modlitwę w intencji Adriana, o opamiętanie, niech przestanie ranić najbliższą osobę. Niech walczy o prawdziwą miłość a w jego sercu nastanie pokój.
Proszę o modlitwę za Zbigniewa i jego bliskich o nawrócenie
Proszę o modlitwę o to aby ludzie, którzy zagrażają mojemu życiu cofnęli się, abym była bezpieczna.
Proszę o modlitwę w intencji syna Tomasza aby podjął leczenie z uzależnień I otrzymał pracę
Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Roberta o uzdrowienie ze schizofrenii ,nadżerek żołądka ,krwotoków z przewodu pokarmowego ,a także uwolnienie od depresji i lęku o przyszłość. Bóg zapłać :)
Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Adama. O uzdrowienie go z ciężkiej choroby. Bóg zapłać

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska