Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o modlitwę w intencji bardzo ciężko chorego Tomasza, o łaskę zbawienia, uzdrowienia z chorób, umocnienie w wierze, sił duchowych i fizycznych, i wszelkie potrzebne łaski dla jego duszy.
Proszę za mojego syna Milana, aby dobrze wybrał i dostał się na najlepsze dla niego studia, takie, które zapewnią mu radość z pracy i dobrą przyszłość. Dziękuję serdecznie.
Bardzo proszę o modlitwę za Mariusza o uzdrowienie duszy, ducha i ciała. Jest po poważnym wypadku kręgosłupa szyjnego Prosząc o potrzebne łaski.
Szczęść Boże, Bardzo proszę o Świętą Modlitwę w intencji Zofii i jej Rodziny: Męża Jacka i Ich dziesięciorga Dzieci. Zofia nagle wylądowała w szpitalu i jest na granicy życia i śmierci. Cała rodzina bardzo cierpi. Potrzebny jest Cud. Któż Jak Bóg!
Bardzo proszę o modlitwę za Kamilę i Damiana o cud uratowania małżeństwa i wycofania pozwu rozwodowego
W intencji parafii gruszczyce
Bardzo proszę o wsparcie modlitewne, o światło Ducha Świętego na czas maturalnych egzaminów dla wnuczki Emilki- [] 07.05 - 9:00 J.Polski - [ ] 08.05 - 9:00 matematyka - [ ] 09.05 - 9:00 J.Angielski - [ ] 11.05 - 10:00 J.Angielski ustny - [ ] 13.05 - 9:00 J.Angielski rozszerzony - [ ] 20.05 - 9:00 J.Polski rozszerzony - [ ] 25.05 - 10:00 Polski ustny
Proszę o modlitwę o pomoc Bożą w sprawie wykupu rodzinnego mieszkania oraz o mądrość Bożą w decyzjach co do mojej pracy.
Proszę o modlitwę za Jacka, Daniela i Radka o uwolnienie i uzdrowienie duszy, ducha i ciała oraz o potrzebne łaski.
O łaskę czystości i uzdrowienie e schizofrenii dla B. oraz o przebaczenie grzechów i laskę zdrowia dla B. i D.
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa Marzena I Marcin. Proszę o nawrócenie mojego męża wyjście z nałogów zranień zdrad. By wycofał wniosek rozwodowy. Rozprawa 12 czerwxa w naszą 20 rocznicę ślubu.By w naszym małżeństwie wróciła miłość, dialog i pojednanie. Proszę o umiejętności wybaczenia mężowi. O dar czystego serca. I nawrócenie męża oraz córek o zgodę i pojednanie w mojej rodzinie. Szczęść Boże
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Bardzo proszę o dobrą spowiedź i nawrócenie dla Sywli i Maksymiliana. O uzdrowienie Michała z sarkoidozy. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę w sprawie powrotu mojej byłej dziewczyny Anny Janczury z która rozstałem się po ponad 2 latach a mamy malutkie dziecko -córkę Amelie.Proszę o przemianę jej serca żeby sie opamiętała i powróciła do mnie również żeby wybaczyła mi moje błędy.Bardzo ją kocham.Mam nadzieję ze w końcu sie do mnie odezwie,ponieważ nie mamy praktycznie ze sobą kontaktu.
Proszę o modlitwę o zdrowie i pomyślne wyniki badań mojej córki, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej wraz ze synem , a ja nie jestem w stanie tam jej pomóc.
Proszę o przemianę serca mojego męża, o uratowanie mojego małżeństwa, mąż jest agresywny, nie liczy się ze mną, nie potrafi rozmawiać, tylko wybucha złością, kroczymy dwoma drogami, proszę, żebyśmy znaleźli wspólną drogę życia.
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za mojego syna Piotra, który ma problemy duchowe i psychiczne, który ma bardzo trudny czas w swoim życiu, o ochronę Krwi Chrystusa i umocnienie woli, uzdrowienie wewnętrzne , uzdrowienie pamięci, wspomnień, roztropność, odwagę, miłość i mądrość. Bóg zapłać, matka- Monika
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Marty i Weroniki oraz o znalezienie dobrej pracy i za Dusze Czyśćcowe w mojej rodzinie. Bóg zapłać
O zbawienie wieczne dla ś.p. Grzegorza Juzoń.
Proszę oodlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Daniela, przemianę jego serca i uratowanie naszego malzeństwa

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska