Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa w Duchu Świętym proszę dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Teresy i Jana o szczęśliwą podróż, zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła i błogosławieństwo.
Proszę o modlitwę za moją córkę Karolinę o nawrócenie i przemianę życia.
Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie z nerwicy lękowej
Pokornie proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa moich Rodziców (Elżbiety i Marka) oraz o głębokie nawrócenie całej Rodziny.
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Andrzejem
Szczęść Boże, proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji łask przemiany serc naszych synów i wnuków, łaski cudu pojednania zwaśnionych stron - syna z wnuczką wraz zięciem oraz łaski zdrowia dla całej rodziny, niech nas Bóg ma nas w opiece. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę w intencji Mamy Krystyny, Moniki, Gabrysi i Małgorzaty o łaskę zdrowia oraz o światło Ducha Św i Boże błogosławieństwo dla lekarzy i personelu medycznego Dziękuję
O opiekę Matki Bożej dla Adama. Bóg zapłac.
Proszę o modlitwę o wyzdrowienie taty Wiesława
Prośba o zdrowie dla Kamili I Jakuba
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę, o uzdrowienie mojej żony Weroniki. Weronika jest chora na chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do niewydolności nerek. Bardzo dziękuję. Tomasz.
Proszę o modlitwę w intencji uratowania malzenstwa Małgorzaty I Grzegorza oraz w intencji nawrócenia męża Grzegorza Z pamięcią w modlitwie
Proszę o modlitwę o nawrócenie Pawła, Aliny i Katarzyny oraz ułożenia życia zgodnie z wolą Bożą.
Szczęść Boże, Proszę o załączenie mojej intencji do codziennych modlitw, o uzdrowienie ze zranień, uzdrowienie wewnętrzne Jasia i o potrzebne Łaski dla niego, a także łaski dla jego rodzeństwa. (dzieci po rozwodzie/mocno poranione tą sytuacją/Jaś przechodzi terapię) Bóg Zapłać ! Ewelina, Matka Chrzestna
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Proszę z całego serca o modlitwę za moich wujków Włodzimierza i Krzysztofa oraz ich rodziny o nawrócenie duszy i serca, aby odnaleźli drogę do Pana Jezusa i przy nim trwali. Amen
Proszę o modlitwę o dar macierzyństwa, łaskę poczęcia zdrowego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie.
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny i bliskich o zdrowie, spokój, miłość wzajemną, siłę i dar życia z Bogiem, o założenie rodziny chrześcijańskiej z tym który odszedł. Boże daj siłę przetrwać ten trudny czas..
Proszę o modlitwę za Oliwera o uwolnienie od złych duchów oraz wytrwałość i błogosławieństwo dla Sabiny i całej rodziny.
Proszę o modlitwę o odzyskanie utraconej miłości Mariusza do mnie. Aby już nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia. O uwolnienie Mariusza , nas z sideł i intryg Karoliny. O uwolnienie nas od jej osoby i zamierzeń. O pojednanie z synem.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska