Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże ! Proszę, błagam o modlitwę za zdrowie mojego męża Stanisława zarażonego koronowirusem, aby Bóg dał Mu siłę pokonania tej choroby, oraz operacji serca i pozwolił nam pożyć chociaż kilka lat razem.
sos B.prosze o modlitwy za mojego Brata andrzeja i jego rodzine,o Milosierdzie Boze,by Bog wyprowadzil go z dramatycznych sytuacji...
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa,o przemianę serca mojego męża,o powrót do domu.
Proszę o modlitwę o uleczenie mojego brata Dariusza. Bóg zapłać.
Prosze o modlitwę w intencji o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, moich znajomych. O uzdrowienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrocenie i powrót do Boga. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać
Prośba o modlitwę w intencji daru potomstwa dla Magdaleny i Jarosława.
Proszę o modlitwę za naszą nienarodzoną córeczkę Tosię u której na usg lekarz zauważył obrzęk brzucha. Proszę o modlitwę za naszego syna Michała o błogosławieństwo i uzdrowienie z alergii pokarmowej.
Proszę o wsparcie modlitewne w mojej intencji. Proszę o pomoc i natchnienie w wychowaniu trudnych dzieci. Brakuje mi cierpliwości. Boję się że nie podołam wychowaniu dzieci. Przerasta mnie to czasami. Proszę o otoczenie mnie modlitwą. W niej tylko nadzieja i w Bogu. Z góry dziękuję. Iza
Proszę o modlitwę za mojego męża by nie stracił dotychczasowej pracy i by nie odebrano mu prawa jazdy , on utrzymuje nasza rodzine, mamy niepełnosprawnego syna . Proszę pilnie o modlitwę , w poniedziałek wszystko się rozstrzygnie .
Proszę o modlitwę o dobre rozeznanie drogi zawodowej dla mnie bo już długi czas się z tym problemem zmagam w swoim Życiu i nie umiem sobie poradzić - Boże dopomóż proszę + Pozdrawiam i Dziękuję : )
Proszę o modlitwę za moją siostrę Magdalenę o dar zdrowia i pokój serca
- Proszę Cię Boże o zdrowie duszy i ciała o wszelkie potrzebne łaski dla Agnieszki, Natalii, Elżbiety i Anny przez wstawiennictwo Matki Bożej, Aniołów i Świętych. - Za śp. Tadeusza. O wieczną radość w Królestwie Chwały. - Proszę Cię Boże o zdrowie duszy i ciała o wszelkie potrzebne łaski dla mamy Heleny.
O dar potomstwa dla Iwony i Cezarego
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z lęków i depresji. Bóg zapłać.
Szczęść Boże ! Gorąco proszę o modlitwę za mamę Janinę - o pomyślny przebieg zabiegu operacyjnego i dalszego leczenia onkologicznego.
O pozytywne i jak najmniej stresujace rozwiazanie waznej sprawy. O opamiętanie i nawrócenie dla męża i syna.
Proszę o cud w spłacie wszystkich zobowiązań.
Proszę Boga Ojca za wstawiennictwem Św. Alojzego o zdrowie, ochronę od zła w każdej postaci i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny i Jana.
Bardzo proszę o modlitwę za córkę Zuzannę o nawrócenie, Odwróciła się od Boga . Bardzo proszę o wiarę dla niej. Mama Proszę też za moją rodzinę, tatę Aleksandra 92 lata , syna Jasia 12 lat i męża.
Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jakuba który jest chory na raka oraz Ciężko chorego Piotra

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska