Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji: Intencje Bogu wiadome z prośbą o Boże miłosierdzie, błogosławieństwo, dary i owoce Ducha Świętego, o otworzenie serc na służbę Bogu Jedynemu, wypełnienie świętej woli Bożej w życiu moim i rodziny mojej. Amen
Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw. Bóg zapłać za modlitwę.
Szczęść Boże! Zwracam się z z prośbą o modlitwę: za Rafałka (7 m-cy)mojego chrześniaka, synka mojej siostry Ani: urodził się wcześniej, po porodzie doznał wylewu do mózgu. Pojawiły się również inne dolegliwości: refluks, częste wymioty (nie przybiera na wadze) częsty płacz, wodogłowie. Proszę o uzdrowienie, dobrych lekarzy i diagnozę, siły dla siostry Jej męża Macka oraz starszej siostry Rafałka: Helenki (4lata) Niech Bóg obdarzy ich łaskami i wleje w ich rodzinę pokój, nadzieję oraz radość. Chciała bym prosić również o modlitwę za mnie i mojego męża Andrzeja (w maju minie 9 lat Sakramentu Małżeństwa) Nie doczekaliśmy się potomstwa, zmagamy się z niepłodnością, brakuje nadziei bo wiek, leczenie nie przynosi rezultatów. Proszę o cud poczęcia w naszym małżeństwie jeśli taka Wola Boża A jeśli mamy żyć we dwoje niech da nam siły i akceptację tej sytuacji. Abyśmy służyli sobie wzajemnie w małżeństwie odnajdując radość i jeszcze większa miłość małżeńską Bóg zapłać z całego serca :)
Proszę o modlitwę o cud nawrócenia mojego Ojca Tomasza, który w obliczu gwałtownie pogarszającego się zdrowia i m.in doświadczania nocnych ataków lęku wobec otaczającej Go ciemności, zamiast nawrócenia wybiera ucieczkę w kolejne medykamenty. Prosi córka Agnieszka
Błagam o miłosierdzie Boże nie daję sobie rady jako mąż jestem w depresji , jestem egoistą mam ogromne problemy z pychą i mam nerwicę niech Bóg się ulituje nade mną i tymi którzy przez lata moich grzechów cierpieli i nadal cierpią np. moja żona nie umiem sobie z tym poradzić mało ufam Bogu , tracę wiarę nie mam w ogóle sił do życia, pracy proszę o pomoc.
Pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa o nawrócenie męża,miłość w małżeństwie oraz zerwanie wszystkich więzi jakie już od 4 lat łączą mojego męża z inną kobietą. Proszę o nawrócenie tej dziewczyny ( ma na imię Ewa) Proszę o powrót męża do rodziny, do żony I trzech synów. Błagam o CUD. Serdeczne Bóg zapłać.
W intencji śp ks Tomasza
O dar nieba dla śp Mateusza, Moniki i Michała N oraz zmarłych z ich rodziny.
Proszę o cud uzdrowienia mojej ciężko chorej onkologicznie Mamy Marysi. Prosi córka Agnieszka
Z całego serca proszę o modlitwę o szczęśliwą i bezpieczną podróż 17.05, będę wdzięczna za każde słowo modlitwy, Gabrysia.
Szczesc Boze Bardzo proszze o modlitwe w intencji otrzymania stalej pracy dla corki Dominiki.
o potrzebne łaski dla Pauliny i Ignasia
Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Sylwii i męża Krystiana , a dla drugiej córki Justyny o dobrego wierzącego męża oraz o zdrowie i łaski dla całej rodziny prosi mama Elżbieta
Proszę o modlitwę w intencji chorego Huberta, aby dobry Bóg udzielił mu łaski uzdrowienia z nowotworu i jego przerzutów oraz pozwoli wrócić do rodziny.
Witam serdecznie, z całego serca chciałam prosić o modlitwę o bezpieczna podróż 17.05. Będę wdzięczna za każde słowo modlitwy. Dziękuję Gabrysia.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Małgorzaty o uzdrowienie z ciężkiej choroby i potrzebne łaski dla niej.
Proszę o łaskę zdrowia i Błogosławieństwo Boże dla kursów Alpha i młodzieży która 13,05,2022 będzie przyjmować Chrzest w Duchu Świętym w młodzieżowym ośrodku socjoterapii w Bielsku Białej. Oraz o nową lepiej wynagradzaną pracę dla Ani i rozwiązanie problemów finansowych
Błagam o modlitwę w intencji znalezienia pracy na poranną zmianę dla mnie
o potrzebne łaski dla małżeństw, o miłość
Proszę o łaskę nawrócenie dla mojego syna oraz o uwolnienie go z nałogów.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska