Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra. O uzdrowienie go z nowotworu. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę za mojego Tatę Franciszka szybki powrót do zdrowia, odzyskanie sprawności fizycznej umysłowej odzyskanie mowyP w ośrodku
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu do zdrowia i do domu, mojego Kochanego Taty Franciszka Bóg zapłać
Proszę o modlitwę za mojego chorego męża i tatusia naszego synka, o uzdrowienie, aby nie musiał przechodzić operacji, a jeśli są potrzebne, aby wrócił po nich szczęśliwie do domu i rodziny, potrzebujemy go. Proszę rowniez o uzdrowienie duchowe i psychiczne z jego lęków, aby życie tu na ziemi nie było dla niego piekłem, jak do tej pory, żeby spotkało go więcej serdeczności ze strony ludzi, niż do tej pory. Proszę o przerwanie złej passy jego i w konsekwencji naszej rodziny i o obronę przed złem. Proszę również o pomoc dla brata, który może stracić swoje dzieci, oraz właśnie dla tych dzieci o dobrą, rodzicielską opiekę, aby ominęły je cudem traumy dzieciństwa i aby miały szansę na chrzest i życie w wierze wraz z ojcem. Panie Jezu kochamy Cię, uratuj nas!
Szczęść Boże Chcialam prosić błagać o wsparcie modlitwą za zdrowie mojej corki Dorotki 18 lat, chorej na nowotwor nerki. Proszęo modlitwe aby zrozumiala, że naprawdę ją kocham i wszystko co robie to dla jej dobra, żeby nie czuła do mnie gniewu, by chciala wrocic do domu i dać sobie pomóc przy tej ciezkiej chorobie. By zrozumiała , że jest jeszcze troche za młoda by mieszkać z o 10 lat starszym mężczyzną, że jesli po maturze chce studiować informatykę pozna jeszcze ciekawych ludzi. Błagam o zdrowie dla córki oraz zgodę i miłość między nami . Bóg zapłać
O łaskę nawrócenia dla mojego męża Jacka i jego kochanki.O zerwanie przez nich grzesznej relacji. O uwolnienie mojego męża od uczuć zakochania w kochance i na powrót napełnienie jego serca miłością do mnie i naszej rodziny.
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i uzdrowienia mojego brata Stanisława. Bóg zapłać za modlitwę.
Bardzo proszę o modlitwę, abym znalazła dodatkową pracę, która pomoże mi w domowym budżecie, aby pozytywnie rozwiązała się moją sytuacja finansowa, żebym wyszła z wszystkich zadłużeń, abym się nie załamała tymi wszystkimi problemami.
Bardzo proszę o modlitwę za mojego chrześniak- Dominika o wyzwolenie z nałogów i uzależnień, o przemianę jego życia. Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Alexa. Aby dobry Bóg wyleczył go z jego chorób, aby mógł się cieszyć dobrym zdrowiem.
Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Moniki, o zdrowie dla niej i potrzebne łaski oraz o dobrego męża dla niej, proszę również o błogosławieństwo i zdrowie dla naszej mamy i dla mnie oraz o łaskę wyjscia z długów i kredytów i o poprawę mojej sytuacji finansowej. Proszę również o zdrowie dla małej Wiktorii. Bóg zapłać za modlitwę.
Za wstawiennictwem Św. Alojzego proszę Pana Jezusa o zdrowie, interwencję Ducha Świętego we ważnej sprawie dla Jana i obfite błogosławieństwo dla całej Rodziny. Amen
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Elżbiety, o ustanie bólu, o udane ćwiczenia rehabilitacyjne, żeby nie poszła do szpitala i nie miała operacji.
Proszę za moją rodzinę i za mnie. Bóg zapłać.
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę w Godzinie Bożego Miłosierdzia w Panu Bogu wiadomej intencji. Bóg zapłać, dziękuję.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Dekret

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska