Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za mojego Grzesia- jest po operacji i leczeniu onkologicznym, ale wyniki nie są dobre. Błagam o cud. Któż jak nie Bóg.
SZCZĘŚĆ BOŻE PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOJEGO SYNA MARKA ABY ZOSTAŁ NA WOLNOŚCI I ABY WYROKIEM SĄDU ZOSTAŁ UNIEWINNIONY. BÓG ZAPŁAĆ
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej żony i naszego poczętego syna, o prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe, terminowe rozwiązanie. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę wstawienniczą do Serca Pana Jezusa i Serca Maryi, za pośrednictwem bł. S. Marty Wieckiej, o potrzebne łaski Boże i uwolnienie od udręczeń, dla Marii. Bóg zapłać!
O uzdrowienie Marii.
Szczęść Boże, jakiś czas temu 17.07 pisałam do Sióstr z taką prośbą: „ Modlitwa o dar macierzyństwa, abym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe i silne dziecko - Amanda Mama trzech Nienarodzonych Dzieci”. Chciałabym z całego serca podziękować za modlitwę - została wysłuchana, ponieważ zaszłam w swoją czwartą ciąże z czego przeogromne się cieszę, ale nadal proszę o gorliwą modlitwę, abym urodziła zdrowe silne dziecko i nie straciła tej ciąży. Z góry serdecznie dziękuję Amanda
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Zuzi - jest w szpitalu w stanie krytycznym - o uzdrowienie duszy i ciała. Bóg zapłać!
Proszę o modlitwę o zdrowie i potrzebne łaski dla mnie. O uzdrowienie mnie z chorej tarczycy i innych chorób.
Prosze o pilna modlitwe w intencji juli i madzi o pomoc w nauce uwolnienie od okrucienstwa pewnych osob uprawiajacych okultyzm magie I czary
O siły psychiczne i fizyczne do sprostania wszystkim trudnościom, o pomyślne załatwienie sprawy bytowych i o dobrych przyjaciół dla naszej rodziny
Panie Jezu ufam Tobie, proszę o uzdrowienie z nałogów, alkoholu, narkotyków i nawrócenie mojego brata Rogera. Roger bardzo potrzebuje twej ojcowskiej dłoni i Twojego miłosierdzia. Brakuje mu wiary, twierdzi, ze jest ćpunem i nim zostanie do końca, ze zostało mu niewiele życia, że umiera. Jezu ratuj.
Panie, powierzam Ci Moje małżeństwo. Bądź naszym fundamentem. Otocz nas opieką. Wzmocnij mojego męża, daj mu mądrość i siłę w tej sytuacji, aby zaufał Tobie w pełni. Wzmocnij też mnie, abym była podporą dla niego. Amen.
Jeszcze raz bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego wnuka KUBUSIA lekarze twierdzą że urodzi się chory nadzieję mamy tylko w BOGU Proszę też o modlitwę w intencji Renaty która zmagania się z choroba nowotworową
Boże Ojcze Wszechmogący prosze o pozytywne zakończenie wszystkich spraw urzędowych
Bogu niech będą dzięki za dar modlitwy która przyniosła plony. Bardzo proszę o modlitwę za osoby które się modliły w moich intencjach. Bardzo proszę o modlitwę za śp. Urszulę (mamę), w intencji Bogu wiadomej
Proszę o modlitwę za moją mamę Grażynę, która straciła słuch na jedno ucho i trafiła do szpitala. Boi się, bo cały czas szumi jej w głowie i martwi się, że nie odzyska słuchu.
Proszę o modlitwę za moją mamę Annę. Ma ogromne długi, za tydzień jest termin licytacji komorniczaej jej mieszksnia, które jeszcze próbujemy uratować. o światło Ducha Świętego w rozmowach, które są przed nią i mądrość w podejmowaniu ważnych decyzji w najbliższym czasie oraz o ufność Bogu i wypełnienie się woli Bożej w życiu naszej rodziny i przyjęciu tej woli.
Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
Błagam o nawrócenie mojego męża na drogę miłości, wierności, dobra i prawdy.
Proszę o modlitwę w intencji Andrzeja, o uzdrowienie z nerwicy, depresji, uzależnień, o utrzymanie obecnej pracy o potrzebne łaski dla niego, mnie i naszych rodzin. O ochronę Maryi dla mnie i jego oraz naszych rodzin przed atakami złego. O Boże prowadzenie w tej relacji i wypełnienie się woli Bożej i światło Ducha Świętego .

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska