Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże,  Bardzo proszę o modlitwę, przede wszystkim za osoby które się modlą w mojej intencji; śp. Urszuli, za rozwiązanie trudnych więzów życiowych i uporządkowanie sobie życia; o nadzwyczajną interwencję w pracy; zmianę pracy na lepszą i wnoszącą radość w życie, zdanie prawa jazdy; zdrowie i dodatkową pracę i w intencji Bogu widomej. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę za rekolekcje dla rodzin o właściwe rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji Olgi o uzdrowienie i dar wiary nadziei i miłości
Proszę o światło Ducha Swietego dla lekarzy w celu zdiagnozowania Sławomira, aby mozna byłoby Go leczyć. Bog zapłać
O pomyślne, pozytywne zdanie kolokwium w dniu dzisiejszym dla Karoliny oraz o zdanie egzaminu w pierwszym terminie 1 lutego dla niej
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji jutrzejszej udanej operacji mojej mamy Lidii. Pan Bóg Zapłać.
Drogie Siostry, Proszę o modlitwę w mojej intencji. Stoję przed podjęciem najważniejszej w moim życiu decyzji. Za 4 miesiące święcenia kapłańskie. Doświadczam w tym czasie wielu przeciwności, które nie wiem skąd pochodzą. Jestem daleki od demonizowania rzeczywistości, jednak w przestrzeni duchowej wiemy, że Zły lubi mieszać. Jeszcze raz ponawiam swoją prośbę o modlitwę. Niech Was Bóg błogosławi + diakon
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za wszystkich żywych i zmarłych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Szczęść Boże proszę o miłość i pokorę dla siebie i swojej rodziny. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę: Aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały Jego intronizacji, zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, we Francji, na Węgrzech, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Azerbejdżanie, Armenii, Korei Północnej i Kazachstanie. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, aby duchowni skutecznie dążyli do świętości i skutecznie ewangelizowali. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa.. Bóg zapłać
W intencji Marysi, o uwolnienie od myśli samobójczych i błogosławieństwo w życiu osobistym.
Proszę o modlitwę o łaskę życia i zdrowia, w intencji siostry Jozueli Laskowskiej-alżbietanki, u której zdiagnozowano raka jajników, liczne komórki rakowe w całym organizmie oraz 15 cm cystę. Bóg zapłać.
Bardzo proszę o nawrócenie Artura i jego powrót na drogę Chrystusowego kapłaństwa.
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od dręczeń, lęku, strachu, paniki i niepokoju. Bóg zapłać.
O pokój duszy zmarłego lokatora - Sergieja, który sam sobie odebrał życie na przestrzeni naszego domu. O modlitwę egzorcyzmową nad domostem i uwolnienie od lęków w związku z tymi wydarzeniami. O błogosławieńswo dla naszych lokatorów, wszystkim którzy przewijają się przez nasz dom. O wzmocnienie w realizowaniu Woli Bożej, codziennym nawracania się naszej rodziny.
Uleczenie z natrętnych złych myśli ,wyleczenie z nerwicy i depresji ,powrót no normalnego życia ,pokój i miłość w rodzinie chęci do pracy
Proszę o modlitwę za małżonków Aleksandrę i Mateusza, o poczęcie zdrowego dziecka dla nich, dobry przebieg ciąży i porodu - starają się już dwa lata bez skutku. Proszę również o to, aby odnaleźli drogę do Boga.
Proszę o modlitwę o cud pogodzenia się z ukochaną przyjaciółką, z którą nie mam żadnego kontaktu. Bóg zapłać.
Proszę z całego serca o modlitwę za syna Mateusza o dobry wybór drogi życiowej ,o podjęcie dobrej decyzji ,która przed nim stoi . Proszę o wsparcie modlitewne ,prosząc również o jego bezpieczeństwo w Berlinie i zdrowie oraz ukończenie studiów i dobrą żonę . Polecam modlitwie tez syna Jakuba i męża oraz sama proszę gdyż jest mi trudno ,bardzo wszystko przeżywam .O przemianę serc i nawrócenie . Bóg zapłać

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska