Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji ośmiolatka z Częstochowy Kamilka którego skatował ojczym a który teraz walczy o życie w szpitalu. Z Panem Bogiem.
Proszę o modlitwę przez cały miesiąc maj za syna Gabrysia - maturzystę, który w czwartek zaczyna egzaminy, a kończy 23 maja,  o dary Ducha Św. i pomyślny przebieg matury. Bóg zapłać
Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę o dar uzdrowienia dla mojego ojca Jana , który jest w stanie krytycznym po udarze . Proszę też o pokój serca i wiarę dla całej rodziny w tym trudnym czasie . Wielkie Bóg zapłać .
O cud uzdrowienia Łukasza . O uzdrowienie córki z choroby genetycznej mięśni i chorób współistniejących, o pracę zgodną z wykształceniem O zdrowie dla Arka z rodziną i dobrą pracę O zdrowie dla mnie i siły w przetrwaniu tego trudnego okresu, o wiarę
Chwała niech będzie Bogu , Chrystusowi i Duchowi Świętemu. Dzięki niech będą Maryi, Archaniołom, św. Ojcu Pio, św. Dominikowi którego pas żona nosiła i innym świętym, Ojcu Dolindo, duszom czyścowym, waszemu zgromadzeniu oraz wszystkim którzy zanosili modły w intencji naszego małżeństwa oraz poczęcia się naszego dziecka wielkie Bóg zapłać. Wygląda na to ,że dzieciatko się poczęło moja ,żona zrobiła test ciążowy wynik wyszedł pozytywny Dziecko zawierzyliśmy Bogu i Maryi Matce naszej, chcemy by w przyszłości to dziecko żyło zgodnie z Bożą wolą . Żona ma już jednak 38 lat i ciąża może być bardzo zagrożona poza tym to jej 1wsza ciąża . Bardzo proszę o modlitwę by żona nie poroniła, aby dzieciątko urodziło się zdrowe i żona też przeżyła ciąże oraz poród bez komplikacji bez uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym prosimy jeszcze raz o modlitwę i wielkie Bóg zapłać za wszystkie dotychczasowe modlitwy niech Bóg wam błogosławi. Agnieszka i Rafał Świerczyńscy.
Proszę Boga o uzdrowienie mnie z jąkania.
1. Proszę o łaskę zdrowia dla Andrzeja, Janiny, Danuty, Ewy, Piotra,Jadwigi, Wiktora, Bartosza. 2. Proszę o łaskę wiary dla rodzin Wenderlichów, Nazarewiczów i Korchów. 3. Proszę o uwolnienie Rafała z narkomanii i potrzebne łaski dla niego i jego rodziców.
Jest tylko coraz gorzej i gorzej. Zaraz zostane juz zupelnie bez srodkow do zycia. To wszystko to jest jakies przeklete pieklo. Artur
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale twoja wola się stanie!
Proszę o modlitwę za mojego syna Mateusza o uwolnienie z nałogu palenia papierosów o uleczeni z depresji o znalezieniu pracy i dobrej żony i o dary Ducha Świętego Bóg zapłać
o potrzebne łaski dla Pauliny
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej Ukochanej!
prosze o modlitwę żeby udało się odzyskać zaginione dokumenty
Niech będzie Bóg uwielbiony! Bardzo proszę o modlitwę o zdrowe potomstwo. Jestem matką dwóch pięknych i zdrowych dziewczynek. Za co dziękuję Bogu z głębi serca. Bardzo proszę jednak o modlitwę o zdrowego synka , braciszka dla moich córeczek. Bardzo pragnę zostać mamą ponownie i mieć chociaż jednego synka. Oddaję się jednak woli Bożej, która jest samym Miłosierdziem. Dziękuję serdecznie za modlitwę. Bóg zapłać!
Proszę o modlitwę o ochronę granic Polski przed agresją rosyjską.
W godzinę Bożego Miłosierdzia błagam Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę przed krzywdą. Pod Swoim Matczynym Płaszczem schowaj nas. W Sercu Jezusa zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy oraz rozwiąż je pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Okaż też litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, zło i koszmar w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem i krzywdzeniem Polski. Izabela
Prośba o szczęśliwe rozwiązanie, udaną operację dziecka, szybki powrót do zdrowia dla mamy i dziecka.
Aby płomienie miłości i miłosierdzia naszego Pana Jezusa Chrystusa uleczyły i uzdrowiły serce Marii oraz by to Bóg i Jego miłość była dla niej źródłem chęci do życia.
Proszę o modlitwę w intencji o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz zdrowie dla rodziców. O Uzdrowienie mamy Urszuli z choroby nowotworowej, torbiela wątroby, nacieku ,o skuteczny i łagodny przebieg radioterapii, o szybkie ustąpienie negatywnych skutków chemioterapii. O zdrowie i siły dla taty Zenona. Za Beatę o zmianę rejonu wykonywanych obowiązków i uleczenie z niedoczynności tarczycy oraz schudnięcie i uleczenie nogi męża i ich syna z nałogu. Aby Daria znalazła dobrą pracę. O pokój na świecie.
Aby osoba która wygrała nagrodę otrzymała ją niezależnie od ograniczeń

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska