Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji dzieci które zostały poronione przez swoje matki, w intencji dzieci poronionych. Maryjo Królowo Polski módl się za nami. Z Panem Bogiem.
Błagam Cię Najświętsze Serce Jezusa Chrystusa o dar spotkania z jednym mężczyzną o dar rozmowy i jeśli taka będzie Boża wola wspólnego życia. Racz Panie wysłuchać mej prośby i zanieść ją do Ojca Niebieskiego. Obdarz tego mężczyznę Swoim błogosławieństwem i opieką.
O pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sprawy sądowej w dniu 15 czerwca. O modlitwę prosi Darek
Kochany PATRONIE UPROS łaski aby Przenajswietsze SERCE JEZUSA i Niepokalane Serce MARYI były zadowolone z naszej rodziny teraz i w godzinie smierci i sądu
Błagam Cię Panie Boże o dar spotkania, rozmowy i jeśli taka będzie Twoja wola wspólnego życia z jednym mężczyzną. Racz Panie wysłuchać mej prośby. Obdarz go Swoim błogosławieństwem i opieką.
Szczęść Bożę, Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie, bądź pomyślną operację (30.06) nowotworu piersi Mojej Ukochanej Żony. By z całej tej sytuacji wynikło dobro. O umocnienie wiary, nadziei i miłości w naszych rodzinach. Bóg zapłać!
Błagam o szturm do nieba za 8 letniego syna, o cud uzdrowienia trzustki i aby produkowała insuline sama.
Panie Boże proszę zeby anka wróciła do Polski i zajeła sie domem i Zbyszkiem
Przez wstawiennictwo Świętej Rity proszę o odsunięcie ode mnie i mojej całej rodziny oszustów - Grażyny którzy niszczą dobre imię rodziny i dobra babci i dziadka.
Matko Boża proszę ześlij wielu Aniołów dla mojego dziecka, żeby każdego dnia chroniły go przed złem. Maryjo proszę naucz mojego syna modlitwy. Przemień serce mojego dziecka, żeby mogło doświadczyć miłości Pana Jezusa. Maryjo proszę ulecz serce mojego syna z ateizmu. Chroń moje dziecko, żeby zły duch nie miał do niego dostępu.
Proszę o modlitwę oraz dar życia wiecznego w intencji Ś. p. Zdzisława, Anieli, Stanisława, Jana , Katarzyny, Antoniego, Zofii, Jana, Marianny, Ireny, Stanisława, Wiktorii, Wiktora, Stanisławy Tomasza, Janiny. Oraz o dar zdrowia dla: Anny, Stanisława, Pawła, Haliny, Elżbiety, Zofii, Anny, Łukasza, Bogumiły, Ryszarda. Bóg zapłać!
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojej mamy Lidii. Dziękuję. Sławomir Grześkowiak
Proszę o modlitwę za Piotra o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz siłę dla zony i dzieci do walki z chorobą, wszelkie łaski i błogosławieństwa
O pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sprawy sądowej w dniu 15 czerwca. O modlitwę prosi Darek
Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Roberta oraz dla zmarłych z rodziny Bogdanowicz. Bóg zapłać
Gorąco proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moralnego i duchowego rodziny.
O pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sprawy sądowej. O modlitwę prosi Darek
Proszę o modlitwę w intencji wspólnoty charyzmatycznej Palnik, która w dniach 8-11.06 będzie przeżywać swoje rekolekcji i o obfite owoce tych rekolekcji dla każdego uczestnika a także za prowadzacych te rekolekcje o potrzebne łaski dla nich.
Proszę o modlitwę za Marie o Boże Miłosierdzie dla niej. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o ochronę przed złem i opiekę Matki Bozej powrót do Boga i pomoc w wyjściu z beznadziejnej sytuacji finansowej

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska