Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Proszę o szczęśliwą operacje usunięcia guzów pęcherza 28.04 dla taty Tadeusza, pomyślne wyniki i całkowite wyzdrowienie
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus, Mam na imię Natan i mam 18 lat chodzę do 3 klasy liceum jezuitów w Nowym Sączu. Od najmłodszych lat czuję wewnątrz głos który podpowiada mi żeby iść do seminarium po maturze mianowicie zakonu paulinów. Im bliżej matury i podjęcia decyzji tym większy strach i niepewność bardzo proszę więc o modlitwę w mojej intencji o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w rozeznaniu powołania i na każdy dzień. Natan Dulnik
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i usamodzielnienia się dla córki Joanny. Proszę za córkę Rozalie,aby ponownie otrzymała orzeczenie o niepełnosprawności z powodu choroby fakomatoz. Proszę o łaskę nawrócenia i przylgnięcia do Boga dla Pawła i Joanny. Proszę o łaskę pocieszenia dla Sabiny,matki 10- orga dzieci.
Proszę za chorego niepełnosprawnego Męża Stanisława, któremu odmówiono zasiłku chorobowego o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny... Proszę za niepełnosprawną Anielke,o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serca dla Michała i Bernadety. Proszę o Boże błogosławieństwo dla syna Mateusza.
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego syna Dawida... prosi o łaskę pocieszenia mama Sabina. Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Pawła i Rozalii. Proszę za ojcem Edmundem, Marzeną, Markiem, siostrami, kolegą Mateusza, aby nadal udzielali nam pomocy finansowej.
o pracę w której pomimo choroby będę mogła pracować
Intencja Proszę o modlitwę w intencji otwartości na Łaskę przebaczenia i pojednania i wzajemnego zrozumienia między Adrianem a Anetą. O światło Ducha Świętego dla nich i wypełnienie oraz akceptację Woli Bożej i zrozumienia i dostrzeżenia swoich błędów i krzywd wobec drugiej osoby. Bóg zapłać za modlitwę.
Szczęść Boże Pokorniuchno proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego szwagra Dariusza Kucińskiego o cud jego uzdrowienia z nowotworu złośliwego z przerzutami oraz o siły i ufność w Boże Miłosierdzie dla niego i jego rodziny. Bóg zapłać.
O opiekę i szczęśliwe powroty do domu dla Michała oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji ośmiolatka z Częstochowy Kamilka którego skatował ojczym a który teraz walczy o życie w szpitalu. Z Panem Bogiem.
Proszę o modlitwę za Emilkę, Natalkę, Samuela, Mateusza, Aleksandra, Jadwigę żeby w ich życiu wypełniła się Boża wola, o błogosławieństwo Boże i opiekę Bożą dla nich, i ludzi żywej wiary na ich drodze.
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z nieprzebaczenia, którego sobie nie uświadamiam, o wdzięczne serce, radość ducha i pokój serca i niezachwianą wiarę. O uzdrowienie moich górnych dróg oddechowych, zębów i dziąseł. Oraz o uzdrowienie z bolesnych miesiączek i odwagę do dobrych zmian w życiu
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zgody, miłości i odbudowy małżeństwa dla mnie i dla męża Tomasza. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę za mojego męża Andrzeja,aby spotkał w swoim życiu Pana Boga i chciał pójść za Nim. O uratowanie mojego małżeństwa i powrót męża do mnie i do dzieci.
Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla zmarłego Zbigniewa. Bóg zapłać
Proszę o modlitwę w intencji męża Wojciecha o cud uzdrowienia z choroby.
Proszę o uzdrowienie i Boże błogosławieństwo dla ks. Macieja
Proszę o modlitwę za Dzieło Matki Elżbiety Róży Czackiej, za jego pracowników oraz członków. Za wszystkich niewidomych.
Intencja blagalna o laske nawrocenia i uwolnienia od zlego oraz uzdrowienie psychiczne i fizyczne dla Lukasza
Jezu otocz mnie opieką i spraw bym obronną ręką wyszedł z tych wytoczonych mi spraw sądowych w których skorumpowani ludzie pragną mego upadku i bardzo dużego odszkodowania które definitywnie pogrążyłoby mnie i moją całą rodzinę . Proszę św. Alojzy Orione broń mnie przed tymi ludźmi .

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska