Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
O łaskę uzdrowienia małżeństwa Iwony i Marcina, łaskę nawrócenia dla nas i naszych dzieci
Proszę o modlitwę za Marcina o jego nawrócenie związał się z kobietą po rozwodzie z dzieckiem, a jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą byśmy byli razem. proszę o modlitwę w intencjach mojego serca.Dziękuję
Prosze o modlitwe w intencji szybki powrot do zdrowia mojego kochanego taty
Proszę o modlitwę za mojego syna Jakuba o łaskę nawrócenia i wszelkie potrzebne gmu łaski by poukładać swoje życie, oraz o pracę dla niego by mieć środki na utrzymanie rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Za Pawła, w intencjach spraw, które ciążą w sercu, o miłość i wiarę. Łaskę dobrej spowiedzi świętej, łaskę dobrego spowiednika. Szczęśliwe rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej, odzyskanie relacji z dziećmi. Praktycznie to we wszystkich obszarach jego życia potrzebne jest Boże miłosierdzie, łaska i błogosławieństwo. Proszę o modlitwę. Dziękuję
Proszę o modlitwę o pojednanie w rodzinie, zgodę, miłość i szacunek, dar wybaczenia, o córkę , pracę dla niej, aby nie niszczyła życia sobie i rodzinie tym co czyni, o męża żeby uczynil to co powinien, bo od niego zależy nasze życie. Aby sie odmienił i przestał się tak zachowywać. Prosze, aby wreszcie dla mnie zaświeciło w życiu słońce, abym odzyskała chęć zycia.
O łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Emilii z choroby nowotworowej.
Proszę o modlitwę za mojego mężam za jego nawrócenie, powrót i pełną realizcję przysięgi małżeńskiej oraz za mnie bym miała siłę wierzyć, że wszystko jest w rękach Boga. Bóg zapłać. Izabela
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Pauliny i Kamila.Żeby wyjaśnili i wybaczyli sobie nawzajem i wrócili do życia z Chrystusem.
BŁAGAMY ABY OLIWKA MOGŁA LEPIEJ WIDZIEĆ I SZYBCIEJ MYŚLEĆ I SPRAWNIEJ ZAPAMIĘTYWAĆ ORAZ ABY NAUCZŁA SIĘ WREŚCIE BIEGLE CZYTAĆ PISAĆ I LICZYĆ A DARUSIA MOGŁA SAMODZIELIE CHODZIĆ I MÓWIĆ.Z WIARĄ I UFNOŚCIĄ PROSZĄ O TO BOGA RODZICE BEATA I SŁAWEK.
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Małgorzaty i Łukasza. O dar wzajemnego przebaczenia i budowania od nowa na Chrystusie. Jezu, ratuj nas!
o przebaczenie mi przez osobę, którą zawiodłem. O spotkanie z nią, na które tak długo czekam. O owoce tego trudnego czasu cierpienia, nawrócenia i udoskonalania się, jaki przeżywam przez ten problem. Dziękuję!
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji. O trzeźwość w rodzinie, o pokutę i nawrócenie. O świętość życia i o zdrowie na duszy i ciele dla rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Błagam o modlitwę za mężczyznę uzależnionego od alkocholu który stacza się na dno i nie chce sobie pomóc i za Jego narzeczoną która nie umie Mu pomóc i którą źle traktuje
Bardzo proszę o modlitwe za Artura, o uzdrowienie jego serca, o uzdrowienie jego wspomnień. Wierzę, że dla Boga nie ma nic niemożliwego, dlatego błagam o modlitwe za niego! Aby to wszystko sie ulożyło, aby wydarzyl się cud uzdrowienia, aby potrafil się otworzyć, zaufac, pokochać i budowac trwalą relacje, abyśmy mogli założyć szczęśliwa rodzine. Bog zaplac za modlitwe!
Błagam o modlitewne wsparcie - o powrót do zdrowia i dar życia dla Lenki (9 l) chorej na białaczkę limfoblastyczną. Lenka jest po przeszczepie szpiku i dalej bardzo cierpi. Zapewniam o modlitewnym wsparciu w intencji Sióstr Jadwiga
O nawrócenie córki Joanny
W intencji śp. Jurka o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,o nawrocenie tych duchownych ktorzy glosza herezje, dziekuje ,z Panem Bogiem
dziękuję za cały miniony rok, za moją pracę, za moich uczniów, za osoby, z którymi współpracuję, proszę o dalsze studia, o utrzymanie pracy, o dobrego przyjaciela.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska