Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji




Drogie Siostry, Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojego synka Ignasia. 5 miesiecy temu urodzilam synka Ignasia, cudownego malucha z zespolem Downa i wadą serca. W środę Ignas mial operację serca, niestety w wyniku powiklan jego serce przestalo bic i teraz znajduje sie pod Ecmo, lekarze zalamuja ręce. Proszę, proscie ze mną by dobry Bog w Swoim miłosierdziu uzdrowil jego serce. Dziękuje z calego serca Kasia-mama
Proszę o modlitwy w intencji Marka choruje na depresję i jest uzalezniony
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w intencji 12letniego chłopca, ktory ma problemy z paluchem po interwencji chirurgicznej. Oby Dobry Bóg zlitował się nad dzieckiem i lekarzem, który popełnił błąd. Prosimy o modlitwę o cud by palec dało się w pełni uratować, oraz ocalić lekarza, który od lat ofiarnie ratuje ludzkie życie. Serdeczne Bóg zapłać kochane Siostry.
Panie Boże proszę cię żeby Piotr miał przyznaną rentę z ZUS na komisji lekarskiej w ZUS żeby lekarz był miły dla Piotra i przyznał rentę Piotrowi na dłuższy czas na komisji lekarskiej w ZUS
Proszę o pilną modlitwę za narzeczonego (Adriana) aby Duch Święty pomógł mu zrozumieć błędy, przykre słowa i raniące zachowanie. Niech jak najszybciej naprawi wyrządzone zło, niech odblokuje wszystkie komunikatory i odezwie się. Proszę by Dobry Bóg zabrał dumę z jego serca. Niech zwycięży miłość i walczy o drugą osobę.
Proszę o modlitwę w intencji potomstwa dla Magdy i Piotra
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Łukasza o uwolnienie od nałogu alkoholowego. Bóg zapłać.
O nawrócenie Jakuba i Pauliny, o to by mi przyznali 500+ i zasiłek pielęgnacyjny,za wujka żeby wyzdrowiał i o to by wyzdrowiał Pan Zdzisław.
o potrzebne łaski
Szczęść Bożę proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, ochronę i prowadzenie Ducha Świętego dla ekipy rekolekcji dla kobiet Rebeka oraz o obfite łaski dla uczestniczek.Oraz w intencji nawrócenia męża i dzieci oraz o odnowienie jedności małżeńskiej.
Niech nasz Pan będzie uwielbiony ! Bardzo proszę o modlitwę w intencji Szymona - o uzdrowienie jego serca z trudnych zranień i otwarcie na Miłość. Proszę o wolność i pokój serca dla niego. Niech Pan wlewa prawdę w jego umysł i da łaskę otwartości by udzielać mu światła Ducha Świętego. Ogromnie dziękuję za dar wsparcia, modlitwy i błogosławię w Imię naszego Pana Boga Wszechmogącego ! Natalia
Panie Jezu Chryste nasz zbawicielu , usłysz sługę twego Tadeusza , daj mi szczerą wiarę i rozświetl moją ciernistą drogę . Niech szczęście i spokój ducha zagości w moim życiu prywatnym i zawodowym . Jezu ufam Tobie .
Prosze o modlitwę w intencji za kościół prześladowany, za wszystkich prześladowanych chrzescijan, za wszystkich którzy giną za to że są katolikami. Bóg zapłać
Szczęść Boże! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, wszelkich Bożych błogosławieństw! Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo na nowy rok, w intencji moich uporczywych bólów głowy, które uniemożliwiają mi funkcjonowanie, a przede wszystkich o powodzenie w sprawach wniosków o stypendia artystyczne na ten rok i błogosławieństwo w pracy twórczej. Serdeczne Bóg zapłać. Artur
Drogie Siostry proszę o modlitwę w intencji: Panie, błagam, uwolnij mnie od zła, które mnie dotyka i prześladowców, którzy osłabiają moją wiarę w Twoje Miłosierdzie. Proszę o ufność, pokorę i nadzieję w cierpieniu. Bóg zapłać.
Z serca proszę o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia dla M. Teresy Wójcickiej, której stan zdrowia bardzo się pogorszył. Jest w szpitalu. Ma ostre zapalenie płuc i niewydolność serca. Proszę też o modlitwę za lekarzy i Rodzinę. Odwdzięczam się modlitwą
Proszę o światło Ducha Św. dla księży, którzy prowadzą proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa Krzysztofa. O pomyślne zakończenie według woli Bożej.
Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojego życia i o wypełnienie w moim życiu woli Bożej.
Proszę o modlitwę za księdza proboszcza Roberta F. w intencji uzdrowienia. Modlimy się Litanią do bł. Stefana Wyszyńskiego od 8 stycznia przez 9 dni.
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Serdecznie proszę o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia dla Henryka, który leży nieprzytomny w szpitalu. Proszę o otoczenie modlitwą jego rodziny oraz lekarzy sprawujących nad nim opiekę. Bóg zapłać!

Święty Alojzy Orione

Napisz do nas

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego



Do góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska