SIEDLCE: Niedziela Dobrego Pasterza w Parafii św. Józefa
Wczoraj, w niedzielę Dobrego Pasterza dzięki gościnności Ks. Proboszcza Parafii św. Józefa w Siedlcach, mogłyśmy opowiedzieć o naszej posłudze misyjnej w Kenii, mogłyśmy przedstawić projekt Adopcji na odległość realizowany przez Fundację Księdza Orione Czyńmy Dobro oraz przeprowadzić kiermasz misyjny, z którego środki zostaną przeznaczone na kontynuację projektu edukacyjnego i dożywianie dzieci w Laare. Spotkałyśmy się w Siedlcach z bardzo gościnnym i życzliwym przyjęciem zarówno ze strony duszpasterzy Parafii św. Józefa, miejscowej wspólnoty Sióstr Orionistek, a przede wszystkim ze strony Parafian, którzy zaskoczyli nas swoją dobrocią, hojnością i wrażliwością na potrzeby misyjne. Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Jackowi Zielińskim za przygotowanie kiermaszu, pracę i wierne towarzyszenie nam przez cały dzień. 
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim i zapewniamy o naszej modlitwie. W każdy poniedziałek w naszym Domu prowincjalnym w Zalesiu Górnym na porannej Eucharystii modlimy sie za naszych przyjaciół, darczyńców i ich rodziny. Kochani, wszyscy pozostaniecie w naszej wdzięcznej pamięci i modlitwie. W imieniu Sióstr misjonarek i dzieci życzymy Wam obfitości Bożego błogosławieństwa.
Fot.p. T. Końko

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia