Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Podziękowanie za pomyślną podròż do Kambodży,z prośbą o pomyślną rekrutację dla Magdy ,za pomyślną podròż do i z Malezji i Filipin dla Krzysztofa, pomyślny pobyt w Malezji,Filipinach i krajach tranzytu dla Krzysztofa,o zdrowie Jolanty, Maćka, Smugi, Filipa, o przedłużenie mi renty , o dodatek zdrowotny do emerytury Jolanty, za wygraną w konkursach KaVA/Cava dla 2projektòw w 2.etapie, o publikację artykułu na 70 pkt dla Krzysztofa, za szybkie wyposażenie Goszczyńskiego, za szybką sprzedaż mieszkania z Karpiej i szybki zakup mieszkania na Plaszowie dla Jolanty, za Sławomira, Stanisława, Wioletę, zmarłych z rodziny.
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moją zmarłą Babcię - Ś.P. Marię Stępniak, która odeszła do Domu Ojca 26 lipca b.r. Za każdą modlitwę wielkie Bóg zapłać. Z Panem Bogiem Aneta
Proszę o prace dla Oli, o uwolnienie jej i łaskę samodzielności, podejmowania decyzji, o pracę i pieniądze. O łaskę poznania żywego Boga dla Kamili, Mateusza, Bartka, Natalii, Elżbiety, Andrzeja, Marka. O uzdrowienie i uwolnienie serca Mateusza ze zranienien, których doświadczył w dzieciństwie. O łaskę uwolnienia serca dla Karoliny, o łaskę uwolnienia z alkoholizmu dla Wojtka, o wszelkie łaski dla Jadwigi. O wszelkie potrzebne łaski dla Marzeny i Karola, Ani i Leszka, Ewy i Michała, Piotra i Hani. O potrzebne łaski dla rodziny Agnieszki i Krystiana, dla Krysi.
Panie Jezu, wzmacniaj nas w każdej minucie w tym doświadczeniu, w którym się znajdujemy. Panie, pokaż co chcesz uzyskać w nas przez tę sytuację. Panie. Ty wiesz, co jest w naszych sercach, jak byśmy chcieli, aby to się zakończyło. Ale wszystko w Twoich rękach. Chwała Tobie!
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego wujka Wojciecha. O uwolnienie go z chorób. O jego nawrócenie. Bóg zapłać
O cud uzdrowienia Tomka z nałogów portali internetowych i zazdrości, o miłość i szczerość między Monika i Tomkiem. O światło Ducha Świętego dla nas.
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę o uzdrowienie dziewczyny Marty z trwającego ponad 10 lat bólu głowy, lekarze mówią że to migrena. Porobili jej badania ale jedynie środkami przeciwbólowymi ją leczą a jak Marta nie wyrabia z bólu jak teraz to dostaje kroplówki w szpitalu. Sam się też codziennie modlę o uzdrowienie Marty, chociaż Marta powiedziała że ona przestała wierzyć w uzdrowienie bo wcześniej prosiła Pana o uzdrowienie i jej nie wysłuchał i już nie wierzy że może ją uzdrowić. Proszę również o modlitwę o wzrost wiary dla Marty oraz o to aby Duch Święty natchnął ją aby zgodziła się przyjść na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, o to abyśmy mogli pojechać razem na Jasną Górę w pierwsze soboty miesiąca aby się zawierzyć Maryi. Ja jeżdżę na zawierzenia ponad rok zapraszam aby Marta ze mną pojechała ale ona nie chce pojechać, bo straciła wiarę. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o odnowienie mojego małżeństwa, które przeżywa poważny kryzys. Proszę o nawrócenie mojego męża i uwolnienie z uzależnienia, uzdrowienie jego serca, o pomoc w spłaceniu ogromnych długów i odzyskanie domu, jeśli taka jest wola Boża.
Pokornie proszę o modlitwę w intencji chorej Moniki.
Błagam o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Andrzeja
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!! Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji i rekonwalescencję dziękuję Monika
Szczęść Boże. Prośba o modlitwę, o łaskę zdrowia dla mnie, o uwolnienie od stanów lękowych i depresyjnych, o pozytywny przebieg operacji naczyniowej. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa - o wyzwolenie z sideł szatana, doświadczenie Bożej miłości i nawrócenie. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
o dar trzeźwości dla Renaty , Henryka i Roberta
Proszę o modlitwę o łaskę powrotu do zdrowia Pauliny. Sedecznie dziękuję.
O szybką sprzedaż mieszkania na Karpia i szybki zakup mieszkania na Plaszowie, wygraną rekrutację na stanowisko manager z pensją 13000 zł brutto bez nerwów,stresu, kwasów i zapieprzu dla Magdy, publikacje artykułu na 70 pkt, wygrane 2 konkursy KaVA Cava w 2.etapie dla Krzysztofa, o pomyślną przeprowadzkę i wyposażenie Goszczyńskiego, pojednanie mnie z ojcem, zdrowie Jolanty, Maćka, oczu Filipa, Smugi, o nietycie całej rodziny, o dodatek do wynagrodzenia 15 15 10% dla Magdy, o dodatek zdrowotny do emerytury Jolanty,o przedłużenie mi renty, za zmarłych z rodziny, za Sławomira, Stanisława, Wioletę,amen.
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne poprowadzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym przez prawnika, prosimy o nowy dom, żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Proszą Jadwiga i Artur
Proszę Cię Maryjo o nawrócenie mojej żony Iwony.
o uratowanie małżeństwa mojej siostry
Proszę o modlitwę w intencji dla mnie najważniejszej Nie radzę sobie sama a modlitwa jest najważniejsza Załamałam się i płacze całymi dniami Śpię po dwie godziny Nie mam siły nic jeść Bardzo cierpię z powodu straty Terapia u psychologa pomogła ale gdy wyszłam z jednego problemu okazało się że straciłam kobietę która zastąpic chciała mi mamę i dała mi dobroć i miłość ale w porę tego nie doceniłam.prosze by Bóg dał mi szansę by Aga mnie wysłuchała i dała mi szansę.by Duch Święty wstawił się i Agę natchnął by mnie wysłuchała i dala ostatnią szansę mimo że ja zrobiłam bardzo. Proszę o modlitwę bym odzyskała kogoś kto był mi jak mama (Agnieszka) i straciłam przez moją głupotę. Proszę o modlitwę by Matka Boża jako najlepsza z matek natchnęła Agę by dała mi szansę Z góry dziękuje Bóg zapłać Ola

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Dekret

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska