Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Bardzo proszę o modlitwę za zmarłego Zbigniewa o łaskę zbawienia dla niego oraz o zdrowie i opiekę Bożą dla Karoliny i jej dziecka, które nosi pod swym sercem. Proszę też o łaskę nawrócenia dla Katarzyny i uwolnienie z nałogów Tomasza i Patryka. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę o jak najszybszą, pomyślną sprzedaż domu rodzinnego i uczciwy podział majątku.
Dziękując Bogu Ojcu, Maryji i całemu NIEBU za natchnienie do organizowania pielgrzymki – prosimy o siły i potrzebne łaski dla organizatorów – rodziny Magdy i Krzysia i ich dzieci Elgert oraz o ochronę przed złem i by Maryja usuwała wszelkie przeszkody wszystkim uczestnikom tej pielgrzymki do „Medjugorie" pod hasłem Zanużeni w Krwi Chrystusa w terminie 30.06-09.07.2022. oraz za pielgrzymkę intencji Polskich rodzin i młodzieży z Janem Pawłem II, która odbędzie się 29.07- 08.08.2022. Prosimy również o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla księży ks.Adam Filipowicza i ks.Wojciecha Głogowskiego.
Proszę o łaskę radości , pokoju miłości i uzdrowienia dla mojej żony Agnieszki. Proszę dla mnie o łaski poradzenia sobie z gadulstwem o miłość do mojej zony i przemianę mego serca na wzór serca Maryi matki Jezusa.
Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji Joanny i o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla niej, opiekę NMP oraz o światło i Boże prowadzenie dla lekarzy opiekujących się nią.
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uczestników i posłujących kursu SNE ,,EMAUS" który odbędzie się 01-03.06.2022r w Łomży. Dziękuję Agnieszka
Dobry Boże błagam aby wyniki badania gastroskopii i badania histopatologicznego mojej Mamy Oli były dobre.
Proszę modlitwę o dar i łaskę dobrej spowiedzi dla mnie, rodziców i mojego brata i jego żony. Bóg Zapłać
Prosze o modlitwe za mojego wujka Michala, ktory bardzo cierpi po operacji. Operacja byla zwiazana z choroba nowotworowa jelita grubego.
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w mojej intencji. O potrzebne łaski. O siłę w walce ze stanami lękowymi, depresją, o nadzieję, pokorę i cierpliwość w chorobie, trudach i znojach. O pozytywny przebieg operacji, jeśli to jest zgodne z wolą Bożą. O miłość, nadzieję w sercu. Uwolnienie od grzechów. Uwolnienie od duchów i bytów nieczystych. Aleksandra.
Proszę o modlitwę za mnie. Choruję na nadciśnienie tętnicze, nerwicę natręctw myślowych i jaskrę. Ostatnio na podstawie objawów podejrzewam też u siebie początki stwardnienia rozsianego. Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie i żeby na badaniach okazało się że to jednak nie stwardnienie rozsiane. Proszę.
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia z zagrażającej życiu choroby dla mojego Taty Jana. Bóg zapłać.
Prosze o pomoc dla mnie i w zmartwieniach rodziny dziekuje
Prosze o laski dla mnie abym Serca Bozego juz nie ranić oraz o ulozenie trosk domowych dziekuje
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za Mariusza w stanie ciężkim covidowym. Z serca dziękuję, Danuta
Szczęść Boże, Proszę o pracę dla Maćka, jedynego żywiciela Rodziny, o wiarę i siłę ducha dla Niego oraz o błogosławieństwo boże dla jego Rodziny, Bóg zapłać, Jola
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo proszę o modlitwę za moją kuzynkę pogrążoną w grzechach, z poważnymi problemami, by Bóg wyrwał ją z sideł szatańskich, by przypomniała sobie o swojej godności dziecka Bożego, którą teraz depcze... I za jej siostrę, a moją chrześnicę, niech ją Pan Bóg strzeże i zachowa. Bóg zapłać!
Błagam o powrót do zdrowia fizycznego i duchowego i psychicznego dla moich rodziców i dobrą spowiedź św dla nich i pojednanie i przebaczenie w domu i skruchę i żal za grzechy dla nich.
Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Damiana i Daniela. Bóg zapłać
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia głębokich zranień Artura, Iwony i Oli po molestowaniu seksualnym w dzieciństwie. Dziękuję

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Dekret

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska