Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
O uzdrowienie z powikłań koronawirusowych, abym w spokoju mogła wrócić do pracy, o to abym nie zbankrutowała i miała pieniądze na podstawowe potrzeby oraz rachunki, o zrozumienie wsród innych ludzi, o ustanie pandemii i pokój na swiecie, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
Szczęść Boże, błagam o modlitwę w mojej intencji,o łaskę uzdrowienia aby najbliższe badania nie pokazały zmian nowotworowych.
Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Grześka,Jurka.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Jesteśmy małżeństwem, mamy dwójkę dzieci i jednego wnuczka Adasia. Za dwa tygodnie spodziewamy się narodzin naszej pierwszej wnuczki, która – jak twierdzą lekarze jest ciężko chora i najpewniej nie przeżyje. Prosimy o szturm do nieba, gorące i wielodniowe modlitwy z Eucharystią w centrum. Serdecznie prosimy, Jan i Teresa Wysoccy, Syców
Błagam o modlitwę za mnie o uzdrowienie,aby złe diagnozy się nie sprawdziły i najbliższe badania dobrze wyszły bez zmian nowotworowych. Mama dwójki maleńkich dzieci.
O łaskę uzdrowienia małżeństwa Iwony i Marcina, łaskę nawrócenia dla nas i naszych dzieci
Proszę o modlitwę za Marcina o jego nawrócenie związał się z kobietą po rozwodzie z dzieckiem, a jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą byśmy byli razem. proszę o modlitwę w intencjach mojego serca.Dziękuję
Prosze o modlitwe w intencji szybki powrot do zdrowia mojego kochanego taty
Proszę o modlitwę za mojego syna Jakuba o łaskę nawrócenia i wszelkie potrzebne gmu łaski by poukładać swoje życie, oraz o pracę dla niego by mieć środki na utrzymanie rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Za Pawła, w intencjach spraw, które ciążą w sercu, o miłość i wiarę. Łaskę dobrej spowiedzi świętej, łaskę dobrego spowiednika. Szczęśliwe rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej, odzyskanie relacji z dziećmi. Praktycznie to we wszystkich obszarach jego życia potrzebne jest Boże miłosierdzie, łaska i błogosławieństwo. Proszę o modlitwę. Dziękuję
Proszę o modlitwę o pojednanie w rodzinie, zgodę, miłość i szacunek, dar wybaczenia, o córkę , pracę dla niej, aby nie niszczyła życia sobie i rodzinie tym co czyni, o męża żeby uczynil to co powinien, bo od niego zależy nasze życie. Aby sie odmienił i przestał się tak zachowywać. Prosze, aby wreszcie dla mnie zaświeciło w życiu słońce, abym odzyskała chęć zycia.
O łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Emilii z choroby nowotworowej.
Proszę o modlitwę za mojego mężam za jego nawrócenie, powrót i pełną realizcję przysięgi małżeńskiej oraz za mnie bym miała siłę wierzyć, że wszystko jest w rękach Boga. Bóg zapłać. Izabela
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Pauliny i Kamila.Żeby wyjaśnili i wybaczyli sobie nawzajem i wrócili do życia z Chrystusem.
BŁAGAMY ABY OLIWKA MOGŁA LEPIEJ WIDZIEĆ I SZYBCIEJ MYŚLEĆ I SPRAWNIEJ ZAPAMIĘTYWAĆ ORAZ ABY NAUCZŁA SIĘ WREŚCIE BIEGLE CZYTAĆ PISAĆ I LICZYĆ A DARUSIA MOGŁA SAMODZIELIE CHODZIĆ I MÓWIĆ.Z WIARĄ I UFNOŚCIĄ PROSZĄ O TO BOGA RODZICE BEATA I SŁAWEK.
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Małgorzaty i Łukasza. O dar wzajemnego przebaczenia i budowania od nowa na Chrystusie. Jezu, ratuj nas!
o przebaczenie mi przez osobę, którą zawiodłem. O spotkanie z nią, na które tak długo czekam. O owoce tego trudnego czasu cierpienia, nawrócenia i udoskonalania się, jaki przeżywam przez ten problem. Dziękuję!
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji. O trzeźwość w rodzinie, o pokutę i nawrócenie. O świętość życia i o zdrowie na duszy i ciele dla rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.
Błagam o modlitwę za mężczyznę uzależnionego od alkocholu który stacza się na dno i nie chce sobie pomóc i za Jego narzeczoną która nie umie Mu pomóc i którą źle traktuje
Bardzo proszę o modlitwe za Artura, o uzdrowienie jego serca, o uzdrowienie jego wspomnień. Wierzę, że dla Boga nie ma nic niemożliwego, dlatego błagam o modlitwe za niego! Aby to wszystko sie ulożyło, aby wydarzyl się cud uzdrowienia, aby potrafil się otworzyć, zaufac, pokochać i budowac trwalą relacje, abyśmy mogli założyć szczęśliwa rodzine. Bog zaplac za modlitwe!

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska