Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Prosze o modlitwe w intencji o łaskę pojednania między Magda a mną. O przemianę jej serca. Bóg zapłać
Bardzo proszę o modlitwę w intencji 10 letniej Gabrieli i jej mamy Anny o łaskę zdrowia oraz o światło Ducha Św dla lekarzy. Bóg zapłać
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i mojego męża, aby miał siły i chęci walczyć o nas Michała, aby znowu czuł się przy mnie szczęśliwy i po prostu na nowo mnie doceniał i kochał. 
Gorąco proszę o modlitwę w intencji zdrowia Reginy
Przywołaj panie Jezu ducha św. Św Charbela aby uzdrowil moją złamaną rękę i szybki powrót do pracy. Wyleczy mnie św Charbelu mocą ducha św. Tak jak uzdrawiasz ludzi na całym świecie.
Szczęść Boże, to już kolejna moja prośba o modlitwę za mojego 5 letniego siostrzeńca. Piotruś był w stanie zagrażającym życiu (ostra białaczka szpikowa), na szczęście Pan Bóg wyprowadził go z tego stanu, Piotruś miał przeszczep szpiku i na święta Bożego Narodzenia wrócił do domu. Niestety kilka dni temu Piotruś ponownie trafił do szpitala, okazało się, ze doszło do wznowy choroby. Z całego serca proszę o modlitwę za Piotrusia, by i tym razem Pan Bóg wyprowadził go z tego stanu. Proszę o modlitwę o przypieczętowanie tego procesu uzdrowienia i siły dla jego rodziców i dziadków. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę za Jakuba o uwolnienie od ducha śmierci i chorób związanych z tym duchem. O światło Ducha dla egzorcysty i osoby posługującej , który będzie modlić się nad nami.
Proszę o modlitwę w intencji Moniki i Sebastiana o wzajemną miłość dla nich, zgodę, dobre relacje. Aby zło nie przeszkadzało w ich związku, a Bóg błogosławi. Bóg zapłać
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji mojej mamy która cierpi na silne bóle szyi i głowy każdego kolejnego dnia coraz bardziej nasilają się, całe swoje życie omadlała wszystkich cierpiących dzisiaj sama potrzebuje wsparcia modlitewnego. Bóg zapłać.
Proszę dobrego Boga przez ręce Maryi o pomyślność ewangeliczną , zwłaszcza błogosławieństwo finansowe , abym mogła godnie żyć bo straciłam pracę. Maryjo , proszę zlituj się nade mną Matko Nieustającej pomocy , pomóż. Modlę się o powołanie do małżeństwa i wspaniałego męża .bo tak trudno żyć w samotności , miłości . Boże , proszę o powołanie do macierzyństwa i o zdrowe , mądre dziecko. Tak bardzo pragnę kochać i być kochaną. O opiekę Matki Bożej i Ducha Świętego , żeby osłaniali mnie przed złymi duchami ,szczególnie przed duchami przekleństw i złorzeczeń .
Proszę o modlitwę za mnie i o zdrowie Mamy. Artur
Proszę w intencij Łukasza o przemiane serce, o miłość, abyśmy mogli stworzyć rodzine.
Pełna wiary i nadziei, z całego serca proszę o łaskę zdrowia dla mojej Mamy. Proszę, aby minęły Jej dolegliwości bólowe, żeby to nie było nic poważnego. Żeby moja Mama nie miała ani raka, ani żadnej innej choroby. Proszę, aby wszystkie badania, jakie będzie robić wyszły Jej dobrze i nie wykazały żadnych poważnych zmian ani nieprawidłowości, a moja Mama, aby zaczęła się dobrze czuć, aby nie trafiła do szpitala, aby wszystko wróciło do normy i aby żyła jeszcze wiele lat. Błagam Cię Panie Jezu, Ty jedyny jesteś w stanie Ją uzdrowić. Proszę okaż mi i mojej Mamie swoje nieskończone Miłosierdzie, wiem, że tylko Ty jesteś w stanie to uczynić. Głęboko w to wierzę. Jako ofiarę składam moją modlitwę i głęboką wiarę. Amen.
Jezu ,proszę cię aby mógł wygrać pieniądze na kupno mieszkania i mógł zmienić życie swoje jaki i żony Jezu wysłuchaj mnie Prosze cię o pomoc
Proszę o zdrowie dla Zuzi chorej na dziecięce porażenie muzgowe. Daj zdrowie siłę znosić trudy choroby i szybki powrót do pełnej sprawności. I wytrwałość w chorobie dla rodziców aby Bóg miłosierny pomógł im w trudnych czasach.
o uleczenie z nerwicy oraz z nałogu, o czystość
Proszę o uzdrowienie mnie z traumy i za moją rodzinę. Dziękuję.
za Eugeniusza o laskę uzdrowienia z koronawirusa i tętniaka brzusznego za Elżbietę o laskę uzdrowienia z koronawirusa
Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla Zbyszka, dla mojej babci. O uzdrowienie mojej cioci z choroby oczu. Bóg zapłać
Św. Alojzy wyproś proszę zbawienie dla duszy Piotra, aby Miłosierny Jezus przyjął go do swojego Królestwa.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska