Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Księga intencji
Dziękujemy Wam, że jesteście. Dziękujemy Wam z bratem, za modlitwę w naszych intencjach. Brat Jarosław 5 stycznia wyszedł ze szpitala ( Covid19). Obaj żyjemy;) Dochodzimy do zdrowia. I prosimy o dalsze wstawiennictwo abyśmy wrócili do pełni zdrowia bez komplikacji, by odszedł od nas lęk. Ta choroba jest podstępna, ale Jezus jest miłosierny i wszechmocny, dlatego prosimy o Wasze wstawiennictwo za nas by Jezus się nad nami ulitował i nas całkowicie uzdrowił. Pozdrawiamy, Rafał i Jarosław.
Pokornie proszę o modlitwę w intencji rozeznania drogi, którą powinienem obrać w obecnej trudnej sytuacji życiowej.
Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojej corki Angeliki, która straciła pracę zawodową. Głęboko wierzę, że modlitwa tak wielu dobrych ludzi wybłaga u Pana Jezusa łaskę podjęcia dla niej właściwej pracy, gdzie będzie doceniana, szczęśliwa, a jej wykonywanie będzie miłe Bogu i ludziom. Bóg zapłać.
Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojej corki Angeliki, która straciła pracę zawodową. Głęboko wierzę, że modlitwa tak wielu dobrych ludzi wybłaga u Pana Jezusa łaskę podjęcia dla niej właściwej pracy, gdzie będzie doceniana, szczęśliwa, a jej wykonywanie będzie miłe Bogu i ludziom. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę do Pana Boga naszego o zdrowie.
Proszę o modlitwę w intencji o uwolnienie małżeństwa Anny I Adriana od działania złych duchów.
o spokojny przebieg ferii mojej córeczki Marysi i szczęśliwy powrót do domu. Paweł
Szczęść Boże, błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji łaski przemiany serc synów i wnuków raz łaski cudu pojednania zwaśnionych stron- syna z wnuczką wraz zięciem. Bóg zapłać.
Błagam o modlitwę za moją kuzynkę Monikę. Jest w 6- miesiącu ciąży. Zaraziła się covidem. Jej stan jest bardzo ciężki. Walczy o życie. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Proszę o modlitwę za mnie w intencji pozytywnego przejścia komisji lekarskiej i możliwości dalszej służbie Ojczyźnie Żołnierz Wojska Polskiego Maciej
Błagam o modlitwę za Adama Lempart aby był zdrowy, mógł spokojnie spać i zasnąć i nie miał problemów z bezsennością, lękami. Aby był spokojny i wolny od lęków i stresu.O zdrowie dla niego.
Na chwałę Boga, przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Dziewicy i św. Józefa oraz św. Rity, składam w umiłowane ręce Jezusa Chrystusa prośbę o przemianę, nawrócenie mojego męża Macieja. Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, uwolnienie od wszystkiego, co stoi w sprzeczności ze złożoną przysięgą małżeńską oraz powrót miłości i wzajemnego pragnienia dobra i wspólnego szczęścia. Amen. Za modlitwę Bóg zapłać!
Proszę w intencji Karoliny, o ukojenie serca, duszy i umysłu po stracie brata i babci. Proszę o światło Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla niej na trud przygotowania do czekających ją trudnych egzaminów, proszę by udało się jej je zdać i odnaleźć w sobie siłe i motywację do dalszej nauki.
Za Marię Bąba chorą na cukrzycę, niewidząca na prawe oko, samotną i cierpiącą moją chora mamusię
Szczęść Boże Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji wspólnoty. By odszedł duch podziału.  By wypełnił nas Duch jedności. By Pan nas przemienial i czynił narzędzia swojego Królestwa , by wskazał lidera który będzie nas prowadził z Jego namaszczeni
O opiekę Matki Bożej dla Wiktorii. Bóg zapłać.
Proszę o modlitwę o uzdrowienie ze wszytskich infekcji wirusowych bakteryjnych autoagresywnych tarczycy, stawów,alergii w tym opuchlizn stawów, węzłów chłonnych i przywrócenie wydajności w pracy.Proszé o modlitwe wstawienniczą w znalezieniu odpowiedniego mieszkania i wspaniałego męża 🙏🙏 Amen ❤
Panie Jezu proszę Cię aby moje dziecko które nosze pod sercem urodziło się zdrowe i proszę także o bezpieczny poród bez żadnych komplikacji. Dla Ciebie bowiem nie ma nic niemożliwego
O opiekę Matki Bożej dla pani Magdy. Bóg zapłać.
O opiekę Matki Bożej dla Adama, Zygmunta, Dawida. Bóg zapłać.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska