Zalesie Górne: Spotkanie dot. Ticket of MercyMija trzeci miesiąc od rozpoczęcia realizacji projektu misyjnego "Ticket of Mercy - Bilet Miłosierdzia". 
Okazją do dziękczynienia Bożej Opatrzności za dar tej inicjatywy, za osoby, które ją wspierają swoją modlitwą, pracą i ofiarami oraz za wszystkich, którzy przygotowują się do Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016 - była Msza św. sprawowana w tej intencji w kaplicy Domu Prowincjalnego Sióstr Orionistek w Zalesiu Górnym, 26 marca 2014 r. We wspólnej Eucharystii uczestniczyli pomysłodawcy i koordynatorzy projektu: ks. Grzegorz Suwała, ks. Tomasz Grzyb, Dagmara Trejda, Justyna Misiejuk, Emilia Misiejuk oraz siostry: S.M. Leticja Wojciechowska, Wikaria prowincjalna, S.M. Józefa Kalinowska, Ekonomka prowincjalna, S.M. Sylwia Bigaj i S.M. Amabilis Gliniecka. Po Mszy św. odbyło się spotkanie, podczas którego Siostrom z Rady Prowincjalnej zostały zaprezentowane owoce dotychczasowej współpracy koordynatorów projektu, przedstawiono nowe pomysły, podzielono się własnymi przemyśleniami i doświadczeniami. Spotkanie było też okazją do nawiązania głębszych relacji, lepszego wzajemnego poznania się oraz wyrażenia wdzięczności za dobro, które dokonuje się w sercach osób, które dzięki projektowi uczą się czynić dobro zawsze, a zła nigdy i nikomu. 

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia