Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

SKUPIENIE WAKACYJNE DLA DZIEWCZĄT 2020'
SKUPIENIE WAKACYJNE DLA DZIEWCZĄT 2020'

W dnich 7-10 sierpnia odbyło się Wakacyjne Skupienie dla Dziewcząt we Włocławku. Patronowała mu Św. Maria Magdalena, z którą uczyłyśmy się słuchać, rozeznawać i podejmować decyzję- co do misji, jaką Bóg powierza nam każdego dnia. Dzięki gościnności i otwartości naszych Sióstr ze Wspólnoty na Leśnej mogliśmy przeżyć radosny i pełen ubogacającyh treści czas.
Dziękujemy Siostrze M. Leticji, S.M. Marcie Kalinowskiej, S. M. Agnieszce oraz całęj Wspólnocie za okazane serce i podjęty- z siostrzaną miłością- trud współtworzenia tego szczególnego czasu danego Młodym. Skupieniu, przygotowanemu i prowadzonemu przez S. M. Anuncjatę i S.M. Bożenę, towarzyszył Ks. Przemysław- Wikariusz Parafii MB Częstochowskiej w Kole- za co z serca Mu dziękujemy.
Pobyt we Włocławku to także szczególna okazja, by spotkać się ze Świadkami Wiary: Sługą Bożym Kardynałem Stefanem Wyszyńskim we włocławskiej Katedrze i Seminarium, Bł. Ks. Jerzym Popiełuszką nad włocławką Tamą czy Bł. Franciszkiem Drzewieckim w domu naszych Sióstr...
Bogu niech będą dzięki za ten szczególny czas radości, modlitwy, spotkania Pan Zmartwychwstałego wraz ze Św. Marią Magdaleną w Sakramentach i Słowie Bożym.

Maryi i naszym świętym Patronom zawierzamy dobre owoce tego spotkania w naszych sercach.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska