Międzybrodzie Bialskie: Kobiety szalone dla JezusaW miniony poniedziałek, 28. lipca 2014 r., zakończyło się wakacyjne spotkanie „Kobiet szalonych dla Jezusa”. Przez siedem dni na beskidzkich szlakach uczestnicy spotkania na wiele różnych sposobów głosili orędzie o Bożym Miłosierdziu i sami w Nim się zanurzali, pogłębiając i umacniając swoją relację z Jezusem. Opatrzność Boża zatroszczyła się o odpowiednią pogodę, która umożliwiła realizację tego, co zostało zaplanowane na poszczególne dni. Spotkanie obfitowało zatem w wiele radosnych wydarzeń i momentów pełnych wzruszenia. Było ono także okazją do letniego wypoczynku i nawiązania nowych przyjaźni. W pamięci uczestników pozostanie m.in. wyprawa na Magurkę; szaleństwo na jeziorze podczas ulewnego deszczu; spotkanie z pracownikami i pacjentami Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego; wjazd kolejką i pizza na Górze Żar; dzień pustyni - przeżywany w ciszy i skupieniu, Droga Krzyżowa na Hrobaczej Łące oraz wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu i Eucharystia w parafii św. Marii Magdaleny; pełen entuzjazmu udział we Mszy św. w wadowickiej Bazylice oraz ostatnie wieczorne szaleństwo nad jeziorem. Niezapomniany będzie czas wspólnej modlitwy Liturgią Godzin oraz słowo Boże głoszone przez ks. Grzegorza Suwałę. Głęboko w serca uczestników zapadły też wprowadzenia do Lectio Divina S.M. Józefiny Klimczak - Przełożonej prowincjalnej Zgromadzenia Sióstr Orionistek oraz wspólne towarzyszenie Jezusowi w Godzinie Miłosierdzia i śpiew animowany przez Dorotę i Marka oraz Adę, Kamę i Olka Choszczyk. 
Dziękujemy Wspólnocie Sióstr Orionistek z Międzybrodzia Bialskiego za gościnność i wszelkie dobro. Za wszystko Bogu niech będą dzięki! 

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia