Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska

Koło: KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ I ZIMOWEJ
Koło: KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ I ZIMOWEJ

Dnia 10 grudnia br. w Szkole Podstawowej Nr 5 w Kole odbył się KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ I ZIMOWEJ zorganizowany przez s. Esterę, katechetkę.
31 wykonawców oceniało profesjonalne jury.
Chociaż jury otrzymało symboliczne różowe okulary, to jednak nie były one potrzebne, gdyż wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i pokazali swoje umiejętności wokalne i sceniczne. Konkurs oficjalnie otworzył Dyrektor szkoły, życząc wszystkim powodzenia. Dzieci z klas I-V zaprezentowały najpiękniejsze kolędy, współczesne pastorałki i zimowe piosenki solo, w duetach, a nawet tercetach z podkładem muzycznym lub a capella.
Dzieci wystąpiły w pięknych kostiumach lub odświętnych strojach, gdyż takie było również założenie regulaminu. Wokalistom pomagała publiczność, którą stanowili uczniowie klas młodszych.
Niektórzy uczestnicy konkursu zaprezentowali również swoje umiejętności gry na instrumentach.
Jury pochwaliło wszystkich wykonawców, a wybór najlepszych był bardzo trudny.  Ostatnim elementem konkursu było wręczenie nagród i wyróżnień, tj.: śpiewników kolędowych z płytą, wspólne wykonanie piosenki bożonarodzeniowej „Świeć gwiazdeczko mała świeć” Arki Noego i  pamiątkowe zdjęcie. Dodatkową nagrodą za udział w konkursie będzie występ uczestników podczas Rodzinnego Kolędowania, dn. 23 grudnia br., w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej.
Radością i wyróżnieniem dla uczestników konkursu są dwa artykuły i bardzo obszerna foto relacja, która ukazała się dn. 10 i 12 grudnia br., na stronie Urzędu Miasta Koło pt. Konkurs piosenki Bożonarodzeniowej i zimowej w kolskiej „piątce”, w gazecie Przegląd Kolski i oczywiście na stronie SP 5 w Kole.

Święty Alojzy Orione

Św. Alojzy Orione

Księga Intencji

Do pobrania

Linki

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia

Prowincja Polska

Zalesie Górne/ k. Warszawy tel. 22 756 52 26
Włocławek tel. 54 237 19 95

Design by Samba-AnaCom & Copyright (c) 2022 Orionistki.pl

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowegoDo góry

Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia – Orionistek, Prowincja Polska